Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Victoria II  (Przeczytany 4917 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
Odp: Victoria II
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 24, 2015, 21:18:22 »
A ty w to grasz z dodatkami?
Zastanawiałem się czy tego za dolara nie wziąć, bo na Humble Bundle jest, ale bez dodatków w gry paradoxu trochę lipnie jest grać.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 24, 2015, 21:59:53 »
2 duże dodatki, kupiłem na święta Bożego Narodzenia.
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 24, 2015, 23:06:08 »
No właśnie...
Na steamie jest fajny pakiet, ale cena oczywiście mniażdży, poczekam na jakieś promocje.

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2015, 23:13:11 »
Dodatki  wręcz trzeba kupować, tu nie ma dyskusji że to dlc czy coś. Tylko pieniądze wydawać na nie !
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline adriankowaty

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 42
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 25, 2015, 10:02:35 »
DLC do gier Paradoxu są tym, czym bazowo były dodatki - rozszerzeniami mechaniki, usprawnieniami, etc. Zaś tzw. "minor DLCs" to umilacze, które też warto kupować. Akurat większa część pakietu z V II to V II i DLC główne, czyli The House Divided i Heart of Darkness.

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 28, 2015, 21:28:46 »
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zainstalować moda The Concert of Europe: a timeline extension mod for PoD ?
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 30, 2015, 18:19:18 »
Jak każdego innego. Szukasz folderu mods (albo mod, nie pamietam), wsadzasz pliki z modem i zaznaczasz w launcherze mod który chcesz uruchomić.
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 02, 2015, 11:50:39 »
No :)
Paczka ze wszystkim z serii Victoria za 23zł: http://www.bundlestars.com/all-bundles/victoria-complete-bundle/
Trochę późno się na to natknąłem, wcześniej było ieco taniej...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2015, 12:00:59 wysłana przez huth »

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 02, 2015, 15:49:09 »
Jak każdego innego. Szukasz folderu mods (albo mod, nie pamietam), wsadzasz pliki z modem i zaznaczasz w launcherze mod który chcesz uruchomić.

No właśnie tu jest problem, robię tak i jak wybieram państwo w kampanii wywala mnie do pulpitu.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 02, 2015, 16:20:00 »
Sprawdź pliki gry, sprawdź czy to nie jakiś częsty bug, pobierz moda jeszcze raz, zweryfikuj pliki steam, kolejnosć jak chcesz, powinno pomóc.
Jeszcze możesz cache wyczyścić, poszukaj w necie bracie.

Offline adriankowaty

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 42
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2015, 22:09:27 »
Jeśli ktoś jest zainteresowany, jak V II poradziłaby sobie z XX i XXI wiekiem, polecam tego oto moda:
https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/new-world-order-mod.823674/page-97#post-19867221
Jego autor robi go w pojedynkę, ale cały czas go rozwija, naprawia błędy z wydarzeniami i dodaje nowe cechy moda. Sądzę, że moglibyście spróbować go pobrać - na paradoxplazie mod jest b. popularny. Jest w pełni kompatybilny z wersją Steam V II z dodatkami.