Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Castellans wygrywa BoB 2017

22.05.2017 | Dodał: Prusak

Pierwszy turniej LAN na Warband dobiegł końca. więcej

Battle of Bucharest 2017

07.05.2017 | Dodał: Kradus

Pierwszy turniej na Mount&Blade: Warband, w którym do wygrania nagrody pieniężne! Zapisy do 9 (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Klany / Odp: [NW][23pp]23. Pułk Piechoty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ganczo dnia Dzisiaj o 03:25:00 »
Jarl, ale wiesz, że wystarczy odpisać na steam, ja przez półtora tygodnia nie mogłem w końcu się dowiedzieć czy gramy czy nie.

Ganczo chcesz nas "spykać" to wyzywaj na pojedynek a nie spamisz nie na temat.
Ostatni raz jak chcialem z wami cos zagrac to dygaliscie sie przez trzy godziny, po czym hakon przestal odpisywac :v
2
Wasza twórczość, pasje, hobby, działania / Odp: 💥 Xięstwo Warszawskie: Szyk Pułku w Boju 💥
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -VEINRUS- dnia Dzisiaj o 01:37:46 »
Dobra robota.
Dzieki, Chris^^
Wkradła się mała literówka: "Kompanii w sumie było cześć: dwie wyborcze [...]". W sekcji o kompaniach oczywiście.

Tekst bardzo ciekawy i sporo wyjaśniający dla osób nie zajmujących się tematyką tego okresu historycznego, a w dodatku cała oprawa jest miła dla oka. Świetna robota.
Czlowiek nie przywyczajony. Nie uzywanie kombinacji znakow, czasem daje sie weznaki. Dzieki za pomoc^^
3
Klany / Odp: [NW][23pp]23. Pułk Piechoty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez moontoor dnia Dzisiaj o 01:13:43 »
Jarl, ale wiesz, że wystarczy odpisać na steam, ja przez półtora tygodnia nie mogłem w końcu się dowiedzieć czy gramy czy nie.

Ganczo chcesz nas "spykać" to wyzywaj na pojedynek a nie spamisz nie na temat.
4
Wasza twórczość, pasje, hobby, działania / Odp: Nowy Youtuber :O
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamKur dnia Wczoraj o 21:56:47 »
Nie wiem czy odnosisz się do mnie, drogi Yuzu, ale nawet na bagnach Mississippi zdanie "I most likely speak English" nie zostało by zrozumiane jako "Zazwyczaj mówię po angielsku". Nie będę się wdawał w szczegóły, ale "likely" oznacza "prawdopodobnie", więc Poszukiwany musi wątpić, dość słusznie, w swoją znajomość języka angielskiego.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yuzu dnia Wczoraj o 21:12:45 »
https://pl.wikipedia.org/wiki/Homonimia

Polecam, żeby przypadkiem w przyszłości ponownie nie zrobić z siebie błazna próbując ośmieszyć innych.
6
Rozrywka / Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Vizioner dnia Wczoraj o 20:10:51 »
7
Mistrzostwa Polski Napoleonic Wars 2017 / Odp: Obstawianie meczy - liga typera!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Laalaa dnia Wczoraj o 19:36:22 »
Kto wygra pierwszą połowę LB?: VIe
Szacowany wynik pierwszej połowy: 3:2
Kto wygra drugą połowę LB?: 16pp
Szacowany wynik drugiej połowy: 3:2
Kto wygra całe LB?: remis
Szacowany wynik GF: 8:3
Kto wygra GF?:  16pp
Kto wygra cały mecz?: 16pp
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AdamKur dnia Wczoraj o 19:26:53 »
Ale ja rozumiem jak pisze sie po polsku tylko mam problem poniewaz jezyk polski jest mojm glownym jezykiem ale na drugiej stronie mieszkam w Angli ponad 10 lat aktualnie mam lat 16 wiec mieszkam w Angli ponad polowe swojego zycia wiec zanim mnie wszyscy skrytykuja za jezyk polski to zebyscie wiedzieli I most likely speak English so im sorry :(
Wiem że to post sprzed 20 dni, ale jak mogło wam umknąć "I most likely speak English"??? Nie możesz sie bronić przed ortograficznym hejtem połamanym angielskim. 
(Chyba że chciałeś przekazać że jest duża szansa że mówisz po angielsku hehe)
9
Wasza twórczość, pasje, hobby, działania / Odp: 💥 Xięstwo Warszawskie: Szyk Pułku w Boju 💥
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dyktator dnia Wczoraj o 17:49:11 »
Wkradła się mała literówka: "Kompanii w sumie było cześć: dwie wyborcze [...]". W sekcji o kompaniach oczywiście.

Tekst bardzo ciekawy i sporo wyjaśniający dla osób nie zajmujących się tematyką tego okresu historycznego, a w dodatku cała oprawa jest miła dla oka. Świetna robota.
10
Rozrywka / Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez blackhawk dnia Wczoraj o 16:21:33 »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10