Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Pierwsze wieści z Gamescomu!

22.08.2017 | Dodał: Movart

Gamescom 2017 dziś wreszcie się zaczyna! Mimo, że to dopiero pierwszy dzień targów, który przeznaczony jest głównie (...) więcej

Bannerlord: Forumowe podsumowanie informacji zostało zaktualizowane!

21.08.2017 | Dodał: Eltarek

Wszystkie osoby wyczekujące najnowszej odsłony Mount&Blade zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanym podsumowaniem informacji, (...) więcej

Nowy regulamin!

16.08.2017 | Dodał: Dyktator

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum, polecamy jak najszybciej się z nim zapoznać. Ponadto opublikowaliśmy wcześniej obiecane forumowe (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Klany / Odp: [NW][33pp] 33.Pułk Piechoty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raggnarr dnia Dzisiaj o 00:07:04 »
To: "ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o". Co to ma wspólnego z oszustwem?

Słuchaj piszesz w wątku, który jest stworzony specjalnie dla pułku, a sprawa jaka zaistniała bardziej dotyczy Mikola z racji, że rzekomo kłamie. To co Mikol robi poza pułkiem i to co nie dotyczy pułku zarazem nie jest z nim powiązane co za tym idzie nie powinieneś pisać do pułku tylko do Mikola np. w prywatnej wiadomości. (nie sądzę aby rzekoma kłamstwa na teamt rang w innych pułkach dotyczyły jego obecnego).
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VVESPAR dnia Wczoraj o 23:50:34 »
Tak więc:
Sugeruje aby takie uwagi dawać w prywatnych wiadomościach do Mikola, ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o, którym z resztą jest ten wątek.
Co w tym nie zrozumiałego ???

To: "ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o". Co to ma wspólnego z oszustwem?
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raggnarr dnia Wczoraj o 23:32:26 »
Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w moim poście, jest tu mowa o oszustwie Rangi i klanu w jakim jej nie miał i jest to ewidentne oszustwo.

Tak więc:
Sugeruje aby takie uwagi dawać w prywatnych wiadomościach do Mikola, ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o, którym z resztą jest ten wątek.
Co w tym nie zrozumiałego ???
4
Rozrywka / Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bazileus dnia Wczoraj o 22:46:03 »
997 nagly atak spawacza on dobrze wiedział co ta nazwa oznacza, 6 piosenka, 2 Andrzej Rublow na awatarze - 8/10

Nie słucham zbyt dużo rapu, ale ten kawałek ma prawie Nową Aleksandrię na bicie i mi się podoba:
https://www.youtube.com/watch?v=kg5n4lTNoHw

5
Rozmowy o Napoleonic Wars (DLC) / Odp: Nowy planowany update do NW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mr.Copper dnia Wczoraj o 22:37:02 »
No w końcu, jak maja zamiar usuwać bugi to niech naprawią też servery, bo od 2 tygodni nie widzę serverów, oprócz tych które mam w ulubionych( znam osoby które też to miały, ale im się to samo naprawiło po tygodniu)
Miałem taki sam problem, gdy dostałem nowy modem od mojego dostawcy. Spróbuj dodać do routera porty z Mount&Blade Warband. Odblokowanie portów może pomoc.
6
Rozmowy o Napoleonic Wars (DLC) / Odp: Nowy planowany update do NW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sharpshooter dnia Wczoraj o 22:22:47 »
Mam ten sam problem co kolega i też mniej więcej od tego samego czasu nie widzę serwerów , i to nie jest wina internetu bo wcześniej działało wszystko ok a pozostałe gry też działają . Robiłem formata komputera , reinstalowałem wb pare razy i to nic nie pomogło . :P
A ile ci serverów wyszukuje? Mi codziennie 16, a jak wyłączę komputer lista serverów jest inna( np. jak wcześniej miałem server minisiedge to po restarcie kompa mam w jego miejsce inny).
7
Rozrywka / Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sefirot dnia Wczoraj o 22:05:58 »
3/10 nudny rap ten niestety zdaje mi sie ; (

https://www.youtube.com/watch?v=0kRfl31eP48 to rap ciekawy (moim zdaniem) : D
: P;)
8
Klany / Odp: [Native][PE] Polish Eagles
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamillo18 dnia Wczoraj o 21:02:59 »
PE Sebek XD a pamietam jak kiedys palnal jak z nim gadalem, ze z tym tagiem juz go nigdy nie ujrze. A tu prosze, dozylem takiej chwili. Gratuluje wygranej.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VVESPAR dnia Wczoraj o 20:51:28 »
Po prostu nie zdążył zmienić w opisie profilu, sugeruje abyś kierował się informacjami oficjalnymi czyli tymi z wątku ;

Bijemy owe rekordy z racji, że pułk jest jeszcze wczesny i musi zapoznać się ze wszystkimi członkami, a następnie będziemy dawać te rangi, które będą im służyć na dłużej, także proszę się nie dziwić, że zaraz jakiś rekrut będzie np. pod oficerem.

No a nie ?

To ostatni raz, kiedy nie otrzymujesz ostrzeżenia. Przeczytaj regulamin, bo dowaliłeś właśnie 4 posty z rzędu ... // Dyktator

Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w moim poście, jest tu mowa o oszustwie Rangi i klanu w jakim jej nie miał i jest to ewidentne oszustwo.
10
Rozmowy o Bannerlord / Odp: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ManGo dnia Wczoraj o 19:46:39 »
Wydaje mi się że jeszcze nie było tego "gejpleja"
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10