Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW] [GacPB] Garde ducale à cheval de Pauline Bonaparte [#1 Pułk polskiej kaw.]  (Przeczytany 2859 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moontoor

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 42
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW] [GacPB] Garde ducale à cheval de Pauline Bonaparte [#1 Pułk polskiej kaw.]
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 14, 2017, 13:52:05 »
No to teraz pewnie wasze BYŁE pulki  są załamane stratą tak wybitnych zawodników :)

Offline Rastignac

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 18
Odp: [NW] [GacPB] Garde ducale à cheval de Pauline Bonaparte [#1 Pułk polskiej kaw.]
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 14, 2017, 14:19:22 »
Ale się zmieniłeś!

Dziś: purysta, kilku członków naszego pułku jest aktywnych gdzie indziej - to nie jest prawdziwy pułk! Oszuści! Pseudo-regiment!

A jeszcze niedawno do 13ph, pod fałszywymi nickami, jako członkowie, z zakazem pisania po angielsku na czacie (żeby się nie wydało kim są) na 1v1 z takimi pułkami jak 8pu czy 10ph, przychodzili gracze typu Caucasian, Kazi, de_Caulaincourt, Demme, również ja sam - wszyscy członkowie innych pułków, za twoją wiedzą i na twoją prośbę, żebym ich zaprosił w charakterze carry'ujących posiłków dla twojej słabej ekipy.

Teraz prawisz morały o uczciwości i autentyczności xD czy w historii całego NW istnieje bardziej żałosny hipokryta? xD
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2017, 14:26:17 wysłana przez Rastignac »

Offline Ganczo

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 171
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 14, 2017, 15:44:45 »
Strzały odpalono. Nadchodzę!

Co Monitor, szczęka opadła, że nawet jak gramy osobno to HEHE gramy razem? Każdy pułk kawy w tym kraju wie, że 10ph(A rdzeń tego pułku to właśnie 10ph) nie brało meczy na rodzimej scenie na poważnie ani przez chwilę. Ba, zdarzyło nam się nawet zrobić szpicę(!!!!!!). Ligi nie ma, bo powstaliśmy. Spójrzmy prawdzie w oczy, o ile na piechote była JAKAKOLWIEK rywalizacja o pierwsze miejsce, to tutaj odstajemy od początku do końca, zwłaszcza wam XD. Jeśli ktoś sądzi, że jest w stanie pyknąć Paulinki, to zapraszamy ciepło.
Tylko bez chowania się w rzece.
@Lala
Jak na byłego banite to ostro prowokujesz :))). Jestem "Innymi" żebyście nie spanikowali po samym przeczytaniu rostera, pozdrawiam ciepło.
Dobranoc państwu
Pogromca ChK
Wachistrz Emeryt 10ph
Szybka Ręka Deluga
(click to show/hide)

Online Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 285
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 14, 2017, 15:52:44 »
Prawda jest taka, że Moonitor ma po prostu kisiel w gaciach na myśl o konkurencji i z całych sił stara się nie pokazać jak bardzo odstaje od tego nowego 10ph. Prawda jest taka, że można spokojnie licytować ile rund maksymalnie ugracie i raczej można być pewnym, że nie za dużo.

Masz rację moontoor, ciężko brać na poważnie kogoś kto w rosterze zapisany jest jako (...) inni (...)

Tak samo trudno brać na poważnie gościa, który ma nick jak 10 letnia fanka simsów.

Offline Moontoor

• Moderator
  • Bibosz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 14, 2017, 23:53:35 »
z zakazem pisania po angielsku na czacie (żeby się nie wydało kim są) (...) przychodzili gracze typu Caucasian, Kazi, de_Caulaincourt, Demme, również ja sam

13ph to pułk który powstał z początkujących graczy i nie jest to tajemnicą, że wszystkiego co umiemy nauczyliśmy się w ubiegłym roku i metodą naszej nauki jaką wtedy przyjąłem jest właśnie gra z lepszymi graczami, Graliśmy przeciw najlepszym pułkom i zapraszaliśmy zazwyczaj kogoś dobrego (najczęściej byłeś to ty, ale bywało wielu innych np. Maximmuss który dzisiaj jest w 13ph na stałe). Nikt z nas tego nie traktował jako mecze oficjalne a jako trening który ma zwiększyć nasze umiejętności. Więcej niż 1 inv mieliśmy tylko na sparingu z 10ph, i szczerze powiedziawszy, nie wiedziałem wtedy kto to był (wiem tylko o Caucasianie i chyba zapomniałeś do pisać Cage'a bo kilka razy też wpadał...), bo to byli twoi znajomi których przyprowadzenie sam zaproponowałeś o ile mnie pamięć nie myli... (tutaj nie jestem pewien, za to pamiętam jak nie raz sam do mnie wypisywałeś kiedy co gramy i na co możesz wpaść), grali wtedy pod nickami orospu 1 orospu2 orospu3 itd, więc to nie była jakaś tajemnica, że nie są z 13ph, i co najważniejsze w temacie o tym pułku: Nigdy nie byli traktowani jako członkowie 13ph, nigdy w historii naszego pułku nie mieliśmy gracza który jednocześnie grałby w innym pułku. Zawsze traktowaliśmy ich jako ludzi z zewnątrz a po meczach staraliśmy się wyciągać wnioski z obserwacji ich gry.  Od początku lata do dnia dzisiejszego nie mieliśmy ani jednego gościa z zewnątrz na żadnym meczu i treningowym sparingu, ponieważ wtedy byliśmy wystarczająco doświadczeni aby samodzielnie grać kompetetywnie, i latem pisałem pod wątkiem 13ph, że wprowadzamy pewne zmiany w naszym podejściu do gry kompetetywnej. I wszelkie oficjalne mecze 1v1 jakie 13ph rozegrało były rozegrane w 100% zgodnie z ustalonymi zasadami, i w 100% przez członków 13ph. Co do meczu z 10ph to wtedy podchodziliśmy do niego jak do treningu, gdyby to miałbyć oficjalny meczy chyba nie wystawilbyśmy graczy którzy mają kilkanaście godzin w MB racja? Jeżeli uważasz, że z starcie 13ph vs 10ph to był oficjalny mecz to ja tylko zacytuje  mój post w którym ten sparing zaproponowałem:
Powodzenia! Nie mogę się doczekać sparingu ! :)
link: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=18478.msg349031#msg349031

Mam nadzieję, że znasz różnicę między meczem a sparingiem? jeżeli nie to odsyłam do wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sparing, jak nie chce ci się klikać to tylko przytoczę pierwszą linijkę:

Sparing (ang. sparring) – jest to walka treningowa lub kontrolna w celu sprawdzenia formy zawodnika. Można również użyć tego określenia do nazwania spotkania towarzyskiego dwóch drużyn, mającego charakter szkoleniowy.

Zapewniam cię, że w całej historii 13ph jedyne starcia na jakich byli inv to były eventy i właśnie sparingi :)

Co do zakazu pisania po angielsku to możesz zapytać się jakiegokolwiek gracza 13ph, że na każdym meczu (zwłaszcza z polakami) na wstępie zakazuje pisania czegokolwiek na czacie, aby uniknąć jakichkolwiek spin. Zawsze zależało mi na dobrych stosunkach z innymi pułkami, a często się zdarza, że jakiś nowy rekrut napisze na czacie chodźby coś w rodzaju głupiego "ez" które nie jest naprawdę nikomu potrzebne a ma to potem bardzo negatywny odbiór. Dlatego właśnie aby uniknąć takich problemów mówiłem ci wtedy aby nic nie pisali (w jakim kolwiek języku) aby uniknąć takich problemów.... możesz wierzyć lub nie ale naprawdę bardzo mi wtedy zależało na tym aby się z 10ph zakumplować... szkoda tylko, że nie dostałem takiej możliwości od drugiej strony.

Ligi nie ma, bo powstaliśmy. 

Możesz jaśniej powiedzieć o jakiej lidze mówisz? Mam wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz.
Spójrzmy prawdzie w oczy, o ile na piechote była JAKAKOLWIEK rywalizacja o pierwsze miejsce, to tutaj odstajemy od początku do końca, zwłaszcza wam XD.

Zgadzam się z tobą o ile mówisz o 10ph to był to najlepszy pułk w Polsce, a 13ph nie może się z wami równać swoimi umiejętnościami. Lata praktyki jakie macie za sobą robią swoje. Ale co to wnosi do tematu?
A jeżeli mówisz my o GacPB to ja tego komentować nie będę bo to, że ktoś założył temat na tawernie,  nie oznacza, że prowadzi klan (pozdrowienia dla Tomato). Pytam się ilu z was gra na serwerach pod tagami GacPB? Jaki jest u was proces rekrutacjii jak można u was awansować? Jaki macie adres teamspeak? Jak często macie treningi? Z kim gracie najbliższy mecz? Jaką macie frekwencję na wydarzeniach? Czy macie jakieś eventy? Kto zajmuje się administracją? Czy gracie razem poza wydażeniami pułkowymi? Ja tego tworu nie uznaję jako pułk, można się ze mną zgodzić, można się nie zgodzić ale jeżeli widzę na serwerach członków tego tworu, każdy gra pod innymi tagami to chyba coś jest nie tak co nie? Nie rozumiem po co robić dramy i wjeżdżać na to kto w czym jest lepszy tylko dlatego, że uznaję GacPB za zwykłę zbiorowisko o którym za miesiąc wszyscy zapomną a nie za zorganizowany klan który przetrwa lata.

Prawda jest taka, że Moonitor ma po prostu kisiel w gaciach na myśl o konkurencji i z całych sił stara się nie pokazać jak bardzo odstaje od tego nowego 10ph. Prawda jest taka, że można spokojnie licytować ile rund maksymalnie ugracie i raczej można być pewnym, że nie za dużo.

Cóż jako patriota  wolał bym aby w pełni Polskie pułki które dużo osiągają na arenie międzynarodowej istniały i było ich jak najwięcej. Mnie one w niczym nie przeszkadzają, przeszkadza mi natomiast gdy ktoś udaje, że prowadzi klan a sam gra w innym. A do składu dopisuje całą rzeszę osób z czego 90% ma własny pułk, część z tych osób jest w dodatku w Polskich pułkach.  A w nazwie
dodaje sobie "#1 Pułk polskiej kaw". Ciekawy jestem co zrobią jak zgłosi się do nich jakaś totalnie nowa osoba na scenie szukająca pułku. Jakoś nie wydaje mi się aby się nim zajęli, szkolili go i organizowali mu treningi... szkoda człowieka. Nie rozumiem, z skąd wyciągasz takie wnioski skoro w żadnym z poprzednich postów nie pisałem nic ani o 13ph, ani o skillu tego "klanu" czy możliwości meczu z nim, tak naprawdę ta cała "drama" zaczęła się od tego postu:

Dowiedzieliśmy się, że nasze istnienie zniweczyło plan powstania polskiej, 4-pułkowej ligi kawalerii, ponieważ istnienie tak silnego przeciwnika czyni podobny event zbytecznym.

W związku z tym jesteśmy, ogłośmy to oficjalnie, najlepszym pułkiem polskiej kawalerii. Dziękujemy za zaciętą rywalizację 13ph, była to walka na miarę tie-breaker'a 4e vs 5e podczas ostatniego CNWL.
Rastignac to napisał chwilę po tym jak na cavgf (na którym był oczywiście pod tagami 8th) zapytałem się o to dlaczego oni nie grają pod tagami GacPB (mam screena nawet:
(click to show/hide)
Przepraszam bardzo ale jak można traktować ten wpis poważnie?
Po pierwsze, to w nocy na kilka godzin przed powstaniem wątku GacPB rozmawiałem z Zaharim w sprawie zebrania wszystkich pułkowników kawaleryjskich. Nie miałem kontaktu do Tomato, a Zahari był tam w składzie więc chciałem zaproponować 7eL udział w zebraniu na którym chciałem zaproponować stworzenie ligi dla Polskich pułków kawaleryjskich, wzorowanej trochę na lidze Dzikich Pól. Dałem wtedy do zrozumienia, że to ma być dla aktywnych regimentów (tak jak na mistrzostwach Fiksa) a nie dla zbieranin z różnych klanów. Po powstaniu tego wątku Zahari zaprzeczył, że ten wątek może mieć jakikolwiek związek z naszą rozmową na temat ligi. Więc panowie Zahari i Rastignac tak troszkę sami się zaorali. Oczywiście zasady takowej ligi będą omawiane na tym spotkaniu, i tak naprawdę to nie ode mnie będzie zależeć czy takie twory się w tej lidze znajdą a od wszystkich kawaleryjskich liderów, nie mniej osobiście ten "pułk" traktuję jako żart i będę głosować za nie dopuszczeniem takich zbieranin. Ostatnie zdanie wpisu Rastignaca jest żałosne. W jaki sposób fakt iż ja ich nie uznaję może sprawić, że jest to najlepszy pułk? I niby dlaczego to właśnie 13ph miałoby rywalizować o ten tytuł? To nie liga typerów ale żeby być szczerym to myślę, że są w Polsce lepsze pułki od nas. A nas by zadowoliła górna połowa tabeli.

Podsumowując: kompletnie nie rozumiem o co ta cała drama, czyżbym był aż tak znaczącą personą,  że fakt iż nie uznaję tego tworu za pułk (bo jak do cholery mozna uznac cos co nie istnieje w rzeczywistości poza tym tematem???) jest powodem do spin i napinania mięśni? Moim zdaniem nie, dlatego myślę, że najlepiej będzie jak wszyscy się dogadamy jak ludzie na teamspeaku. Zwłaszcza z tobą Rastignac chciałbym porozmawiać i mam nadzieję, że mnie nie zignorujesz. Każdy kto chciałby się dogadać / poznać więcej szczegółów, bo wypowiadają się tutaj osoby które nie do końca są w temacie (Bojar) zapraszam do kontaktowania się ze mną przez Steama: http://steamcommunity.com/profiles/76561198052176286/

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem w miarę jasno i nie będzie więcej spin.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 00:01:32 wysłana przez Moontoor »

Online Azorek

• Gracz Roku DP
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 63
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:20:02 »
A ja tam życzę powodzenia.
Jak przegrać rundę w wykonaniu IW
(click to show/hide)
https://youtu.be/x4AIQQO2QDM

Offline Rastignac

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:26:37 »
13ph to pułk który powstał z początkujących graczy i nie jest to tajemnicą, że (...)

Średnio zgrabne wykręty. Prawda jest taka, że był okres, kiedy posuwałeś się do bardzo nieczystych i celowo przez ciebie tuszowanych przed przeciwnikami wybiegów, żeby zwiększyć szanse 13ph na wygraną (która i tak prawie zawsze umykała, pomimo wsparcia doskonałych graczy spoza pułku). Ja to wiem i ty to wiesz, więc przestań zgrywać zwolennika uczciwej konkurencji, którą my według ciebie najwyraźniej zaburzyliśmy swoją oszukańczą egzystencją, bo uczciwość wobec konkurencji nigdy nie była twoim priorytetem. Powspominaj dobrze, jeśli masz wątpliwości.

Dobrze, że wspomniałeś o Cage'u - kapitan 8th King's Royal Hussars grał jako 13ph_XW_Huz_Kardynal. Nie, to wcale nie było na twoją prośbę, żeby udawał Polaka i członka pułku! xD

Zwłaszcza z tobą Rastignac chciałbym porozmawiać i mam nadzieję, że mnie nie zignorujesz. Każdy kto chciałby się dogadać / poznać więcej szczegółów, bo wypowiadają się tutaj osoby które nie do końca są w temacie (Bojar) zapraszam do kontaktowania się ze mną przez Steama: http://steamcommunity.com/profiles/76561198052176286/

Steam, hmm, czy to ten program na którym usunąłeś mnie ze znajomych za to, że "nie szanuję 13ph"? xD

A drama, skoro już pytasz, jest stąd, że zawracasz głowę swoim pomysłem i wycofujesz się z niego ze śmiesznych pobudek, gdy już wywołał u nas więcej zainteresowania, niż zasługiwał. 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 00:29:26 wysłana przez Rastignac »

Offline Ganczo

• Rybałt
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:32:03 »
Ja i Husarion dzisiaj w duecie pol dnia spędziliśmy na cavGFie pod tagami Paulinek. Za to graczy 13ph nie widac na tym serwerze, efekt jest jaki widac :v. Gwarantuje, ze przeciwko wam nawet slynne na caly kraj QRC by sie zebralo heh

Szybki edit: staaary, mnie chcesz regulaminem zaginac? XD znajde takie kruczki, ze jak bedzie trzeba to zagramy ten turniej pod dowodztwem Matima. Nie kombinujcie tylko dajcie wygrac puchar, albo zorganizujcie sobie jakas Lige Drugiej Szansy czy Specjalnego Traktowania Manuala
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 00:35:23 wysłana przez Ganczo »
Pogromca ChK
Wachistrz Emeryt 10ph
Szybka Ręka Deluga
(click to show/hide)

Offline Moontoor

• Moderator
  • Bibosz
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:37:46 »
Dużo gadasz mało wiesz. Prawda jest taka, że zawsze tylko pytałeś się kiedy możesz wbić a ja cię do niektórych starć dopuszczałem. Poza tym nigdy nie siedziałeś z nami na ts dłużej niż trwał mecz i nie wiesz jaka sytuacja wtedy była i jaka jest aktualnie. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć a nie opowiadać głupstw to zapraszam na steam.

Kiedyś traktowałem cię jak mentora, i liczyłem, że nas wiele nauczysz ( i nauczyłeś). Zerwałem znajomość ze względu na to, że traktowałeś wielu członków mojego pułku jak g*wna, nawet ich nie znają. Oceniałeś wartość człowieka po skillu a nie tym jaki jest naprawdę a przecież dobrze wiedziałeś, że nie licząc kilku wyjątków miałeś doczynienia z ludźmi początkującymi. Tylko i wyłącznie takie podejście spowodowało, że postanowiłem zerwać tę znajomość. Nie masz zero szacunku dla ludzi.
Mam wrażenie, że nie czytałeś całego postu albo coś ci umknęło.

Ostatniego twojego zdania naprawdę nie chce mi się komentować... Kiedy niby ja tobie zawracałem głowę tym jakie mam pomysły? Nie rozmawiałem z tobą co najmniej pół roku. I dlaczego twierdzisz, że ja się z czegokolwiek wycofuję?

Offline Fiks

• Opój
  • *
  • Piwa: 37
  • We can be Heroes, just for one day
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:43:27 »
Jakby Matim organizował turniej to wbijam chłopaki, okaże się, że któryś team miał skrypty i ludzi z Australii. Na pewno emocji nie zabraknie <3
7pp_XW_Gren_Fiks
Twórca Zwyroli
Ziomek Jeźdźców Apokalipsy
Bóg nastolatek

(click to show/hide)

Offline Rastignac

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:57:32 »
Dużo gadasz mało wiesz. Prawda jest taka, że zawsze tylko pytałeś się kiedy możesz wbić a ja cię do niektórych starć dopuszczałem.

Owszem, czasem pytałem o wasze 1v1, gdy mój pułk był wolny przez dłuższy czas. Ale jak twoja teoria o łaskawym "dopuszczaniu" mnie ma się do sytuacji (wielokrotnej) gdy nagle dostawałem na steam wiadomość, że gracie właśnie mecz z 8pu i zbieracie cięgi, więc "BŁAGAM WBIJAJ NIE MOŻEMY PRZEGRAĆ WOŁAJ KOGO TAM MASZ I WBIJAJCIE!!!!!!!"

Oceniałeś wartość człowieka po skillu a nie tym jaki jest naprawdę a przecież dobrze wiedziałeś, że nie licząc kilku wyjątków miałeś doczynienia z ludźmi początkującymi.

I tu się bardzo mylisz, bo mój brak szacunku do twoich ludzi wynikał z zupełnie innych rzeczy - z ich zachowania oraz z tego, że za czasów mojego invite'owania, większość była dziećmi kwilącymi na TS, że wychodzą z gry, bo mama każe się kąpać xD i wbrew twojej propagandzie dojrzałego 13ph (co za żart) niewiele się zmieniło

Offline Ganczo

• Rybałt
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:58:08 »
Jako nowy pulkownik 13ph(no nie przyszedl na csa to walkover) chcialbym przeprosic panow w imieniu pulku, a takze w ramach podziekowan za czynienie polskiej kawalerii wspaniala przekazuje Paulinkom oficjalna czapke pulkownika 13 pulku huzarow! Osobiscie dziekuje za cieple przyjecie prezentu, mam nadzieje ze wniesie wiecej do pulku miz pulk na scene. Pozdrawiam
VIe_13ph_Plk_Ganczo
Pogromca ChK
Wachistrz Emeryt 10ph
Szybka Ręka Deluga
(click to show/hide)

Online Zahari

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 77
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 15, 2017, 03:58:21 »
1. Nikt nikogo nie zmusza do gry pod tagiem, sam często gram pod fakiem czy innym zmyślnym nickiem.
2. Treningów (w Twoim pojęciu) w 10ph praktycznie nigdy nie było, nigdy też ich tu nie będzie, naszym treningiem jest mecz i indywidualne szlifowanie umiejętności.
3. Najbliższego meczu nie będzie, jednakże planujemy zagrać jakiś ciekawy event for fun z starą ekipą.
4. Jakkolwiek zbieżna jest nasza rozmowa i powstanie tego tworu to ona (nasza rozmowa) nie miała decydującego wpływu na decyzję o powstaniu tego. Garond, dokładnie tego samego dnia, tylko kilka godzin wcześniej, zaproponował stworzenia grupy, w której raz na jakiś czas razem się pobawimy i ewentualnie weźmiemy udział w turnieju cav gf jeżeli jeszcze taki będzie na NW.
5. Z samego zamysłu jest to pułk/zbiorowisko luźnych kumpli, TS mamy tam gdzie aktualnie siedzimy. Adminuje Rasti oraz ja. Dowodze ja na Kir, Mati jest wtedy moim pomagierem, Rasti ogarnia Huz, na evencie może dowodzić ktokolwiek, awansów nie przewidujemy, proces rekrutacji? Według uznania i zasad, jakie aktualnie nam przyświecają.
6. Naszym celem jak już mówiłem jest sie pobawić w starym gronie (może ktoś nowy się trafi), rozwiążemy to po miesiącu, dwóch, pół roku, wtedy gdy nam sie znudzi.
Za wszelkie błędy przepraszam, 10 minut temu zawitałem do domu.

Offline Stanislauv

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 15, 2017, 07:50:33 »
Powodzenia
Chrześcijańska Europa Żydów tolerowała - więc w nagrodę zainfekowali ją socjalizmem, będącym przecież nowoczesną odmianą charakterystycznego dla Żydów archaicznego trybalizmu .

Offline Hawriił

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 16
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 15, 2017, 08:37:36 »
Moontoor sam wspomniał, że tworzy ligę na rzecz regimentów - faktycznie działających, a nie dla grup powstałych specjalnie do tego wydarzenia. Bez atakowania mnie Panowie - moim zdaniem nie powinno się Was dopuszczać do ligi (ta kwestia będzie omawiana w niedziele jak sam Moontoor napisał) i tutaj nie chodzi o Waszego skilla (pomijając Wasze z lekka narcystyczne zachowania) czy szanse zdobycia pucharu. Chodzi o zasady, dla regimentów, od regimentów. W niedziele zostanie rozstrzygnięte czy możecie brać udział, czy też nie.

Mam szczerą nadzieje na to, że Rastignac (lub inny przedstawiciel GacPB) pojawi się w niedziele i z Nami podejmie decyzje, wspólnie. Sam przedstawi swoje zdanie, a nie będzie czekał na wyrok.
(click to show/hide)