Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][7eL] 7e régiment de chevau-légers lanciers  (Przeczytany 1306 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 56
  • Ten który pływa z karpiami
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW][7eL] 7e régiment de chevau-légers lanciers
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2017, 23:05:33 »
Nie przypominam sobię
I nigdy tego nie kwestionowałem
To nie miał być atak a najwidoczniej nie wyszedł/był słaby.
Mogłeś dorzucić jeszcze tabelkę, spoiler, link do youtube, kolor zmienić  i dać przejeżdżający tekst bo coś za mało tych filtrów dałeś

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Online Moontoor

• Opój
  • *
  • Piwa: 25
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 11, 2017, 23:53:48 »
Przepraszam Tomato, że cię uraziłem. Nie wiedziałem, że mój post tak cię zaboli... ja poprostu lubię porządek i chciałem pomóc Kradusowi aby nie było tutaj bałaganu. Sam opuściłeś grupę własnego pułku, a gdy gadałem o nim z Zaharim to usłyszałem, że 7el nie gra.

Nie wiedziałem, dlaczego nie napisałeś na tawernie o rozpadzie klanu, dlatego zrobiłem to ja.  Jeżeli jednak utrzymujesz, że klan jest aktywny to dlaczego nie ma cię na grupie?

Offline Kradus

• Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 259
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 12, 2017, 10:46:35 »
@Moontoor - to trochę tak, jakby chcieć pomóc sąsiadowi w ugaszeniu pożaru jego domu przy pomocy benzyny... Mówią, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Wydaje mi się, że gorsze jest tworzenie spamu i kolejnej dramy, niźli to że wątek pozostanie przez tydzień / dwa w aktywnych po rozwiązaniu się klanu.

Jak macie informacje na temat nieistniejących już klanów, to piszcie na PW - czy to do Veinrusa, czy kogoś z globalnych, a my taką informację zweryfikujemy. Jest to najlepszy sposób w takiej sytuacji. Abstrahując od tego, że to powinność autorów wątków, no ale niestety nie zawsze to działa.

P.S. W sumie jak się przespałem z tym, to doszedłem do wniosku że trochę Tomato masz prawo czuć się skrzywdzony. Także usuwam 5 z ostatniego ostrzeżenia (całego nie mogę i nie powinienem, bo to nie jest jednak Twój pierwszy taki wybryk).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 10:54:22 wysłana przez Kradus »