Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Star Wars: Bear Force II  (Przeczytany 24350 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 574
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Star Wars: Bear Force II
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 23, 2016, 10:51:37 »
niech moc będzie z wami a native to jedi
Kokosz temperamentem przypomina trochę Anakina... szkoda, że w porównaniu do innych graczy Native nie jest tak dobry, jak Anakin w porównaniu do większości Jedi.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 109
  • Bojar moim idolem
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 23, 2016, 11:05:37 »
Kokosz temperamentem przypomina trochę Anakina... szkoda, że w porównaniu do innych graczy Native nie jest tak dobry, jak Anakin w porównaniu do większości Jedi.
(click to show/hide)
"Lew: I tyle kurde
Lew: Albo się zgodzi albo nie
Lew: A ty się zabierasz do tego jak do kurde
Lew: Iskania jeża, że niby chcesz go iskać, ale kurde boisz się łapę zbliżyć bo się boisz, że się kolcami pokłujesz czy co" - <censored edition>

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 23, 2016, 11:15:21 »
Nie wiedziałem, że jestem tą lepszą większością sceny :)
Może wstawisz skriny swoich statystyk z meczów z HITMEN and Friends, albo Unity?
Zresztą...
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 11:28:29 wysłana przez Lew »
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Laalaa

• Pijus
  • *
  • Piwa: 31
  • "Lwy nie dbają o opinie owiec"
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 14, 2017, 18:37:25 »
Dev blog 0.9

Nowości
  • 2 nowe frakcje: Stara Republika i Imperium Sithów
  • Nowy rodzaj broni: Cycler Rifle (nie mogłem znaleźć tłumaczenia)
  • Nowy Moc: Szał (z ang. Force Frenzy)
  • Naprawiono leczenie mocą
  • Naprawiono tryb gry Przejmij flagę

Stara Republika i Imperium Sithów
Jak mogliście się już domyślić frakcje te będą dodane w następnych updatach, a wraz z nimi nowe modele i bronie charakterystyczne dla tej Ery.
Pare screenów z modelami

Stara Republika

Imperium Sithów

Cycler Rifle
Broń ta ma być mostem pomiędzy zwykłym karabinem a karabinem snajperskim. Nie będzie miała ona czasu rozgrzania się jak snajperka,
jednak zapłaci za to zmniejszonymi obrażeniami. Broń ta będzie ekskluzywna dla klasy snajpera.

Szał/leczenie mocą
Obie moce mają drastycznie zmienić przebieg gry dla użytkowników mocy. Szał będzie ekskluzywną zdolnością dla Ciemnej strony i będzie polepszał statystyki swoim sojusznikom (wydaje mi się, że coś na wzór chorągwi czy muzykantów z NW) i będzie zadawał obrażenia wrogom w swoim małym obszarze działania. Leczenie mocą będzie, jak sama nazwa wskazuje leczyć sojuszników w zasięgu i będzie ekskluzywną zdolnością dla Jasnej strony.

Przejęcie flagi
Wraz z nowym updatem, naprawiony ma być tryb przejęcia flagi. Tryb ten polega na przejęciu flagi wrogiej drużyny i doniesieniu jej do swojej bazy. Za każdą zdobytą i doniesioną do swojej bazy flagę, drużyna otrzymuje jeden punkt. Która drużyna pierwsza zdobędzie ustaloną ilość punktów wygrywa i gra się kończy.

Skończone i poprawione rzeczy
Z nowości
  • 2 nowe frakcje: Stara Republika i Imperium Sithów
  • Nowy rodzaj broni: Cycler Rifle (nie mogłem znaleźć tłumaczenia)
  • Nowy Moc: Szał (z ang. Force Frenzy)
  • Naprawiono leczenie mocą
  • Naprawiono tryb gry Przejmij flagę
Gameplay
  • Poprawiono tarcze
  • Polepszono celność dla odbitych pocisków
  • Zrebalansowano ciężki blaster
  • Dodano rozgrzewanie się przed strzałem w Wyrzutni Granatów
  • Poprawiono celność blastera sonicznego
  • Wyrzutnia Granatów została rzeczą ekskluzywną dla ciężkich klas w każdej frakcji
  • Od teraz walka wręcz będzie bardziej dynamiczna
Wizualne zmiany
  • Mniejszy celownik
  • Nowe obiekty ochronne(osłony itp.)
  • Nowe zbroje
  • Nowe bronie
  • Nowe tekstury skał

Tryb jednoosobowy!
Powyższe zmiany i usprawnienia są planowane dla wersji 0.9. Jednak po tej wersji będziemy pracować dalej w pocie czoła. Wraz z wersją 1.0 zostaną wprowadzone duże zmiany, Drużyna Developerska Bear Force'a II ma przyjemność z dumą zaprezentować wam długo wyczekiwaną wersje Single Player!

Tryb Single Player będzie miał miejsce w czasach Wojen Klonów. W grze będą dostępne wszystkie dotychczasowe mechaniki. Dla zagorzałych graczy wersji multiplayer, nie macie się o co martwić, wersja wieloosobowa będzie rozwijana z takim samym zapałem jak dotychczas.

Wraz z dodaniem trybu jednoosobowego, wiążą się konieczne liczne usprawnienia które są potrzebne aby taki tryb miał rację bytu gdyż aktualne AI jest bardzo ograniczone.

Z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy w tłumaczeniu czy w interpunkcji. W razie problemów związanych z niedokładnym tłumaczeniem, odsyłam do oryginalnego Dev Bloga
(click to show/hide)
Wiesz, że jesteś przegrywem kiedy twoja matka ma więcej lajków na FB pod zdjęciem grzybów niż ty pod profilowym.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 14, 2017, 19:09:52 »
Cycler Rifle
Broń ta ma być mostem pomiędzy zwykłym karabinem a karabinem snajperskim. Nie będzie miała ona czasu rozgrzania się jak snajperka,
jednak zapłaci za to zmniejszonymi obrażeniami. Broń ta będzie ekskluzywna dla klasy snajpera.
Czy takiej (albo bardzo podobnej) broni nie było przypadkiem w którejś z części pierwotnego (tego z poprzedniej dekady) SW: Battlefronta?

Offline Laalaa

• Pijus
  • *
  • Piwa: 31
  • "Lwy nie dbają o opinie owiec"
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 14, 2017, 19:59:27 »
Czy takiej (albo bardzo podobnej) broni nie było przypadkiem w którejś z części pierwotnego (tego z poprzedniej dekady) SW: Battlefronta?
Hmm grałem w tego Battlefronta i nie przypominam sobie nic o takiej broni ale za to na 99% była w KOTORze :D

Edit: Była w nowym Battlefroncie tym z 2015 ;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2017, 20:13:43 wysłana przez Laalaa »
(click to show/hide)
Wiesz, że jesteś przegrywem kiedy twoja matka ma więcej lajków na FB pod zdjęciem grzybów niż ty pod profilowym.

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 140
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 14, 2017, 20:24:52 »
Jak w BFie 2 duży streak się robiło, to dostawałeś AWARD Rifle. Taki karabin na pociski snajperskie strzelający seriami
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)