Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Echo Tawerny nr. 1

18.10.2018 | Dodał: Dyktator

Pierwszy numer reaktywowanej gazety forumowej już jest :) więcej

Co się dzieje z forum

31.08.2018 | Dodał: Dyktator

Wyjaśnienie sytuacji znajduje się na naszym facebooku: więcej

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Echo tawerny nr.1
Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nowe gry w 2018/2019 - zapowiedzi i trailery E3.  (Przeczytany 154 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sethmoth

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
Nowe gry w 2018/2019 - zapowiedzi i trailery E3.
« dnia: Czerwiec 11, 2018, 13:58:09 »
Cześć. Właśnie mają miejsce targi E3. Wczoraj była prezentacja gier na xboxa. Mi osobiście zależy na Cyberpunku od CDProjektRed o ile ta firma przetrwa swój kryzys i zdoła to kiedyś wyprodukować. Innym ciekawym tytułem jest Fallout 76 ze względu na swój post-apokaliptyczny klimat. No i Ori bo eye-candy. Metro Exodus w sumie to samo co poprzednie części. Battlefield 5 w końcu bez premium passa i w czasie II Wojny. Nie zabraknie też czegoś dla fanów gier z gatunku hack and slashy, czyli Devil May Cry 5. Nawet o uszy mi się obiło że ma być Diablo 4 ale to chyba plotka. Nowa Forza Horizon mnie nie zachwyciła, mam wrażenie że to powtórka tego co było, już mi się przejadło. Na co czekacie? Co wam się podoba w tych tytułach?

Offline Laalaa

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 81
  • Je suis Urban
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Nowe gry w 2018/2019 - zapowiedzi i trailery E3.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2018, 14:45:55 »
Pominąłęś parę ciekawych tytułów: dying light 2 czy nowe Elder Scrolls też są warte uwagi. Najbardziej czekam jednak na produkcję bethesdy, stęskniłem się za ich klimatem w grach i pomimo iż fallout 4 to średniak to jego silnik jest dobrą podstawą do nowego fallouta.
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Online Lunarion

• Obserwator
  • Moczymorda
  • *
  • Piwa: 12
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:02:49 »
Mnie ciekawi opcja multi w Fallout 76, mam nadzieję, że będzie można utworzyć własny serwer i grać tylko ze swoimi znajomymi. Na Starożytne Zwoje niestety trzeba będzie pewnie długo jeszcze poczekać (ciekawe czy też dorzucą chociaż tryb kooperacji :D ). Do BF'a jestem mimo wszystko nastawiony optymistycznie, ta kolorystyka mi nie przeszkadza (pierwszy trailer); a zaimplementowali parę nowych, fajnych rozwiązań (leżenie na plecach, mniejsza ilość amunicji, nowe animacje). Metro - jako fan serii zarówno książkowej jak i growej ciekawi mnie jak poprowadzą tę historię (może spotka się kogoś spoza prozy Glukhowskiego? )
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 10:12:09 wysłana przez Lunarion »

Online Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 303
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2018, 17:39:39 »
Nie mam czasu na śledzenie E3, bo i tak zapewne w żadną z przedstawionych tam gier nie uda mi się zagrać. :D Z wyjątkiem jednej (o ile została przedstawioina) - Serious Sam 4, gdyż należę do fanów serii. I stąd moje pytanie - były jakieś informacje nt nowych przygód Sama Stonesa?

Offline Rome

• Admin Emeryt
  • Najemnik
  • Piwa: 211
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2018, 18:16:42 »
DANCE OR GET BANNED