Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nowe gry w 2018/2019 - zapowiedzi i trailery E3.  (Przeczytany 99 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sethmoth

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Nowe gry w 2018/2019 - zapowiedzi i trailery E3.
« dnia: Czerwiec 11, 2018, 13:58:09 »
Cześć. Właśnie mają miejsce targi E3. Wczoraj była prezentacja gier na xboxa. Mi osobiście zależy na Cyberpunku od CDProjektRed o ile ta firma przetrwa swój kryzys i zdoła to kiedyś wyprodukować. Innym ciekawym tytułem jest Fallout 76 ze względu na swój post-apokaliptyczny klimat. No i Ori bo eye-candy. Metro Exodus w sumie to samo co poprzednie części. Battlefield 5 w końcu bez premium passa i w czasie II Wojny. Nie zabraknie też czegoś dla fanów gier z gatunku hack and slashy, czyli Devil May Cry 5. Nawet o uszy mi się obiło że ma być Diablo 4 ale to chyba plotka. Nowa Forza Horizon mnie nie zachwyciła, mam wrażenie że to powtórka tego co było, już mi się przejadło. Na co czekacie? Co wam się podoba w tych tytułach?

Offline Laalaa

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 63
  • Lanos to mój ulubiony deludżowiec
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Nowe gry w 2018/2019 - zapowiedzi i trailery E3.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2018, 14:45:55 »
Pominąłęś parę ciekawych tytułów: dying light 2 czy nowe Elder Scrolls też są warte uwagi. Najbardziej czekam jednak na produkcję bethesdy, stęskniłem się za ich klimatem w grach i pomimo iż fallout 4 to średniak to jego silnik jest dobrą podstawą do nowego fallouta.

(click to show/hide)

Offline Lunarion

• Obserwator
  • Moczymorda
  • *
  • Piwa: 12
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:02:49 »
Mnie ciekawi opcja multi w Fallout 76, mam nadzieję, że będzie można utworzyć własny serwer i grać tylko ze swoimi znajomymi. Na Starożytne Zwoje niestety trzeba będzie pewnie długo jeszcze poczekać (ciekawe czy też dorzucą chociaż tryb kooperacji :D ). Do BF'a jestem mimo wszystko nastawiony optymistycznie, ta kolorystyka mi nie przeszkadza (pierwszy trailer); a zaimplementowali parę nowych, fajnych rozwiązań (leżenie na plecach, mniejsza ilość amunicji, nowe animacje). Metro - jako fan serii zarówno książkowej jak i growej ciekawi mnie jak poprowadzą tę historię (może spotka się kogoś spoza prozy Glukhowskiego? )
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 10:12:09 wysłana przez Lunarion »

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 268
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2018, 17:39:39 »
Nie mam czasu na śledzenie E3, bo i tak zapewne w żadną z przedstawionych tam gier nie uda mi się zagrać. :D Z wyjątkiem jednej (o ile została przedstawioina) - Serious Sam 4, gdyż należę do fanów serii. I stąd moje pytanie - były jakieś informacje nt nowych przygód Sama Stonesa?

Offline Rome

• Administrator
  • Najemnik
  • Piwa: 201
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2018, 18:16:42 »
DANCE OR GET BANNED