Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Problem z MS  (Przeczytany 273 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Druidus

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 5
  • "You can't wake up, this is not a dream"
Problem z MS
« dnia: Maj 20, 2018, 12:44:58 »
Posiadam warbanda w wersji 1.173 a wczoraj zainstalowałem pythona 3.6 według poradników na forum:

"Mój komputer > właściwości > zaawansowane ustawienia systemu > zmienne środowiskowe > Path > (i tu na liście dałem lokalizacje pythona jako nową pozycje na samą góre)     "C:\Users\Ja\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Python36"

Pobrałem module system 1.171 i wpisałem lokalizacje moda do pliku module_info.py

export_dir = "C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/MountBlade Warband/Modules/Natura"
#export_dir = "C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/MountBlade Warband/Modules/Natura"

Uruchomiłem build_module.bat i wyskakuje błąd:

" operable program or batch file.
'python is not recognized as an internal or external command,
Could Not Find C:\Users\Ja\Desktop\Module_system 1.171\*.pyc "

Co zrobiłem nie tak ? :(
"Drzewa i kamienie nauczą Cię rzeczy, których nie usłyszysz z ust żadnego nauczyciela" - Bernard z Clairvaux

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Szlachcic
  • *
  • Piwa: 721
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Problem z MS
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2018, 13:23:56 »
Po pierwsze pobrałeś Pythona 3.6. Z tym Pythonem kompilacja ci nie zadziała. Pobierz którąś z wersji 2.6.x lub 2.7.x, one działają.
Po drugie, z tego co pamiętam, to w ścieżce nie może być spacji, żeby kompilacja działała.
Na konwentach, gdy ludzie podchodzą do stolika z Lucy [Lawless], to płaczą ze wzruszenia. Ci, którzy podchodzą do mnie, palą ze mną zioło i takie tam. ~Bruce Campbell

Offline Druidus

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2018, 14:04:42 »
Pobrałem już i zainstalowałem pythona 2.6.5, ustawiłem lokalizacje niestety dalej MS wyświetla ten błąd a jeśli chodzi o drugą opcje to chyba muszę zainstalować ponownie warbanda w innej lokalizacji. :/
"Drzewa i kamienie nauczą Cię rzeczy, których nie usłyszysz z ust żadnego nauczyciela" - Bernard z Clairvaux

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Szlachcic
  • *
  • Piwa: 721
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2018, 14:19:32 »
Nie musisz reinstalować WB specjalnie tylko po to, żeby pozbyć się spacji. Spróbuj kompilować MS po prostu do innej lokalizacji, takiej bez spacji, a potem przeklejać pliki .txt do folderu moda w folderze Warbanda.
Na konwentach, gdy ludzie podchodzą do stolika z Lucy [Lawless], to płaczą ze wzruszenia. Ci, którzy podchodzą do mnie, palą ze mną zioło i takie tam. ~Bruce Campbell

Offline Druidus

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2018, 14:35:40 »
Dałem folder z modem "Natura" na pulpit i zmieniłem lokalizacje w module_info.py, poprawiłem lokalizacje pythona w zmiennych i zadziałało.

Dzięki za pomoc Bruce :)