Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 174102 razy)

Opis tematu:

Mikimak i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Matim

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 37
  • Matim loves you
Odp: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #1095 dnia: Sierpień 14, 2018, 11:01:46 »
Szczerze to M&B na singlu nudzi się po kilku miesiącach xd Ja się nagrałem w podstawowe M&B przez kilka miesięcy jakoś na przełomie 2013/2014 i mi się znudziło. Kupiłem wtedy Warbanda ale single na nim był niewiele lepszy -- dopiero multi okazało się genialne.
Powiedziałbym nawet że multi w Warbandzie nie wymaga żadnych usprawnień, a Bannerlord jest potrzebny głównie po to, aby przyciągnąć więcej graczy czy modderów, bo obecnie poza Nativem i NW nie gra się regularnie w Warbanda.

Multi desperacko potrzebuje opcji tworzenia kampanii multiplayer, którą to dałoby się łatwo modować. Nie musi być nawet bardzo zaawansowana, wystarczy gra przeglądarkowa hostowana przez turasów i połączona solidnie z grą.

A tak to owszem, multi innych zmian poza ułatwieniem modowania (i być może ułatwieniem tworzenia jakiegoś systemu rankingowego) nie potrzebuje.

Offline Hubtus

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 148
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #1096 dnia: Sierpień 17, 2018, 08:21:52 »
Ostatnio z mojej strony i Eltarka niewiele się dzieje, ale dziś nadszedł czas, aby zamieścić dość istotną informacje odnoście nowej części M&B. Na odbywającym się już niedługo Gamesom 2018 fani M&B będą mieli okazję pograć w tryb kampanii Bannerlord'a. Najbardziej interesujący wycinek z dev blog'a odnośnie możliwości tego dostępnego na targach "dema" zamieszczam poniżej:
So, what will our guests be able to do during the demo? Well, they will pretty much be left to their own devices. We will be at hand, of course, to provide guidance and assistance, but what guests get up to is entirely up to them. Guests will be able to freely explore the map and its settlements; meet and speak to the many different inhabitants of Calradia; hire and train troops; take part in skirmishes and battles; trade goods; enter tournaments, and take quests from notables. The demo is set in the early-game phase so it is extremely unlikely that guests will be able to progress far enough in the limited amount of time they have to experience mid- to late game features like joining a faction and taking part in sieges, which is unfortunate. However, we feel that the demo is a good representation of what players can expect to experience when taking their first steps in Bannerlord.
Link do pełnej wersji bloga: https://steamcommunity.com/games/261550/announcements/detail/1688174556377621777

Ja osobiście mam nadzieję, że po już kilku latach produkcji zobaczymy dwie ostatnie frakcje, które jeszcze nie zagościły na żadnych gameplay'ach, a mianowicie Strugię i  Asarię. Ponadto chętnie bym zobaczył jak działają opisane w dev blogach mechaniki, które mają być zaimplementowane w singlu.

A jakie są wasze oczekiwania odnośnie tego co chcecie zobaczyć w zbliżającym się demie kampanii?

Zachęcam do dyskusji!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2018, 08:22:58 wysłana przez Hubtus »

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 50
« Odpowiedź #1097 dnia: Sierpień 19, 2018, 07:56:19 »
Mnie najbardziej ciekawi jak bardzo gra jest dopracowana i doszlifowana, żeby może wybadać częściowo czy wyjdzie jeszcze w tym stuleciu czy następnym. :)

Offline Garedyr

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 69
  • Takin souls and diggin’ holes
« Odpowiedź #1098 dnia: Sierpień 19, 2018, 12:03:14 »
Z ostatnich wypowiedzi Armagana możemy się spodziewać, że gra jednak być może będzie dostępna w wersji early access. Cóż, zobaczymy co z tego wyniknie.

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 791
« Odpowiedź #1099 dnia: Sierpień 19, 2018, 12:10:24 »
Z ostatnich wypowiedzi Armagana możemy się spodziewać, że gra jednak być może będzie dostępna w wersji early access. Cóż, zobaczymy co z tego wyniknie.

Mógłbyś zacytować\podlinkować te wypowiedzi? Bo ciekawy jestem, co konkretnie mówił i gdzie.

Offline Garedyr

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 69
  • Takin souls and diggin’ holes
« Odpowiedź #1100 dnia: Sierpień 19, 2018, 14:04:00 »
[...]

The suggestion to release this version as a demo sounds interesting, but that doesn't fit any existing model and it would take a lot of time and effort to hammer out the details and make this work. I would rather put that effort into development and do a proper early access version.

Link

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline ManGo

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 46
  • Semper fidelis
« Odpowiedź #1101 dnia: Dzisiaj o 13:27:42 »

Online Brissinger

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 5
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 18:08:10 wysłana przez Brissinger »