Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Puchar Polski 2018 zagrożony  (Przeczytany 213 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 791
Puchar Polski 2018 zagrożony
« dnia: Lipiec 26, 2018, 23:25:00 »
Panowie, krótko - Puchar Polski (podobnie, jak NC) może w tym roku po raz pierwszy od 8 lat się nie odbyć. Ja sam, podobnie, jak rok temu, nie mam już czasu na prowadzenie tego. Myślałem nad oddaniem większości zadań skryptom, by zautomatyzować proces prowadzenia turniejów, ale praktycznie nie ma szans, bym zdążył z tym już na tegoroczny PP.

Pytałem już kilku weteranów i ogólnie osoby, które moim zdaniem podołałyby poprowadzeniu tego. Prawie wszyscy się zgadzają... pomóc, czyli ogólnie rzecz mówiąc, poaktualizować kilka tabelek i w skrócie po prostu być na liście adminów. Nie ma jednak chętnych do poprowadzenia tego, a właśnie host jest pilnie poszukiwany. Dlatego ogłaszam, że poszukujemy nowego prowadzącego PP. Jeśli ktoś chce się wykazać i zorganizować nam kolejny dobry Puchar Polski (i zastrzegam, że nie chodzi o zrobienie jakiegoś gówno turnieju, PP to trudne zadanie, bo to też coś, co spaja polskie community rok w rok) to proszę pisać do mnie na PW. Jeśli się nikt chętny nie znajdzie, wówczas obawiam się, że PP czeka co najmniej przerwa (a przy obecnym zaangażowaniu, jeśli nie wyjdzie Bannerlord jakoś wkrótce, to zapewne i koniec tego turnieju).

Nasze community zawsze działało na zasadzie siły oddolnej. Jeśli się teraz nie zorganizujemy (a nawet zwykła deklaracja udostępnienia serwerów na turniej mogłaby już być zachętą dla przyszłego hosta turnieju), to po prostu nic się tutaj nie wydarzy. Ja i IvE działamy przy tym turnieju na zmianę już od 6 lat, jednak nikt nam też nie płaci, mamy swoje prywatne życia i po prostu w tym roku żaden z nas nie jest w stanie ponownie znaleźć tyle czasu, by taki turniej przeprowadzić.

Offline Azorek

• Gracz Roku DP
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 78
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
Odp: Puchar Polski 2018 zagrożony
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2018, 09:35:35 »

Nasze community zawsze działało na zasadzie siły oddolnej. Jeśli się teraz nie zorganizujemy (a nawet zwykła deklaracja udostępnienia serwerów na turniej mogłaby już być zachętą dla przyszłego hosta turnieju), to po prostu nic się tutaj nie wydarzy.
Mogę udostępnić jeden serwer ;) Warto zagadać również do kogoś z klanu Typy. Z tego co się orientuje mają swój serwer.
Jak przegrać rundę w wykonaniu IW
(click to show/hide)

Tak kończą frajerzy

[Jul 13 02:23:56] adriankowaty:Albo, jak dogadał się z nimi celem obezwładnienia mnie i konsekwentnego sypania mi żwiru do uszu.

Offline Moontoor

• Moderator Klanów
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 44
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2018, 19:58:38 »
klan VWV tez ma swój serwer. Mogę się ich zapytać w razie czego.
Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 281
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2018, 20:57:44 »
Pytałem już kilku weteranów i ogólnie osoby, które moim zdaniem podołałyby poprowadzeniu tego.
Przeczytałem do tego momentu i miałem sobie odpuścić bo czułem się lekko urażony, że mnie nikt nie pytał, ale...

Jeśli ktoś chce się wykazać i zorganizować nam kolejny dobry Puchar Polski (i zastrzegam, że nie chodzi o zrobienie jakiegoś gówno turnieju
Doszedłem do tego fragmentu i zrozumiałem, dlaczego nikt do mnie wiadomości nie wysłał. Niestety, doświadczenia w zrobieniu dobrego PP nie mam, póki co ten zorganizowany przeze mnie zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce... wśród turniejowych crapów, obok takich niesamowitych wydarzeń jak NC organizowane przez Robina czy SNL pierwsza edycja robione przez jakiegoś Ukraińca.