Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Piłka nożna - dyskusje  (Przeczytany 49834 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
Odp: Legia w fazie grupowej LE
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:04:25 »
Trener ma ogromny wpływ, czego przykładem jest dzisiejszy mecz ManU 8 - 2 Arsenal :)

Offline blackhawk

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:15:27 »
Właśnie nie było gdzie oglądać , bo niestety na moich stacjach tego nie transmitowali . Mogłem tylko śledzić relację na onecie :[ ...
ENL III
NC 2012
PP 2012
PP 2014
PP 2015
SNL 2
WMT 2
PP 2016

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:51:01 »
Założę się, że sporo klubów chciałby mieć tak niezbyt dobrego bramkarza. Akurat w ostatnich meczach, wydaje mi się, że grał bardzo dobrze i niejedną sytuację wybronił. Dlaczego nie jest dobry ? Bo wykopywał piłki na aut pod pressingiem napastników drugiej drużyny ? Albo miał kilka nieudanych podań ? Proszę cię.... Przy takim rozumowaniu można równie dobrze powiedzieć, że Gianluigi Buffon jest słabym bramkarzem, bo Juventus ostatnio mocno zawodzi.
Nie zgadzam się :)

Nie dlatego Kalpku ;) Valdes się słabo ustawia popełnia błędy przy stałych fragmentach gry , których nie powinien robić. źle oblicz lot piłki jak ostatnio z Porto :D

Trener ma ogromny wpływ, czego przykładem jest dzisiejszy mecz ManU 8 - 2 Arsenal :)

Przypominasz mi tym moich kumpli którzy kibicują Arsenalowi... Zawsze znajdą wytłumaczenie ;P
Zero poczucie humoru... Zupełnie jak w IG...

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:58:48 »
Nie dlatego Kalpku ;) Valdes się słabo ustawia popełnia błędy przy stałych fragmentach gry , których nie powinien robić. źle oblicz lot piłki jak ostatnio z Porto :D

Opinia o Valdesie jest budowana w większości właśnie na podstawie spotkań pokazywanych w publicznej telewizji.

Problem w tym, że to, co się pojawia w publicznej telewizji, to 1/100 tego, co się gra :)

Przypominasz mi tym moich kumpli którzy kibicują Arsenalowi... Zawsze znajdą wytłumaczenie ;P

Wytłumaczenie, a racjonalne argumenty to olbrzymia różnica. Chyba, że zarzucisz mi niekompetentne, skrajnie subiektywne i przesiąknięte maniactwem komentarze, które nijak mają się do rzeczywistości :)

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 28, 2011, 20:11:39 »
Opinia o Valdesie jest budowana w większości właśnie na podstawie spotkań pokazywanych w publicznej telewizji.

Problem w tym, że to, co się pojawia w publicznej telewizji, to 1/100 tego, co się gra :)

Wytłumaczenie, a racjonalne argumenty to olbrzymia różnica. Chyba, że zarzucisz mi niekompetentne, skrajnie subiektywne i przesiąknięte maniactwem komentarze, które nijak mają się do rzeczywistości :)

Nie oglądam publicznej telewizji , tylko ligę hiszpańską i widzę co on tam robi... Co do Jednej setnej to naprawdę ciekawy wynik Ci wyszedł , biorąc pod uwagę m że mecze Barcelony są w publicznej telewizji niezmiernie rzadkim rarytasem.

Wytłumaczenie a racjonalne argumenty to nie tak ogromna różnica ;)

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 28, 2011, 20:16:36 »
Nie oglądam publicznej telewizji , tylko ligę hiszpańską i widzę co on tam robi... Co do Jednej setnej to naprawdę ciekawy wynik Ci wyszedł , biorąc pod uwagę m że mecze Barcelony są w publicznej telewizji niezmiernie rzadkim rarytasem.

Co tam się robi? Valdes nie ma wiele do roboty przez cały mecz, ale jak już musi, to broni z wielką klasą. Rewelacyjnie gra na przedpolu, bardzo dobrze gra nogami, a ostatni naprawdę poważny błąd popełnił w sezonie 07/08, kiedy podał za lekko do obrońcy, piłkę przejął Villa i strzelił lobem bramkę dla Valencii.

Wytłumaczenie a racjonalne argumenty to nie tak ogromna różnica ;)

Tłumaczyć można się, nie mając racji, stosownych argumentów, walać ogólniki i rzucając puste hasła.

Jak masz argumenty, to możesz dyskutować, a nie się tłumaczyć.

EDIT:

Podkreśliłem można, żeby nie było zarzutów, że popieram słynne hasło "Winny się tłumaczy", bo dla mnie irracjonalne :)

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 28, 2011, 21:53:31 »
Co tam się robi? Valdes nie ma wiele do roboty przez cały mecz, ale jak już musi, to broni z wielką klasą. Rewelacyjnie gra na przedpolu, bardzo dobrze gra nogami, a ostatni naprawdę poważny błąd popełnił w sezonie 07/08, kiedy podał za lekko do obrońcy, piłkę przejął Villa i strzelił lobem bramkę dla Valencii.

Tłumaczyć można się, nie mając racji, stosownych argumentów, walać ogólniki i rzucając puste hasła.

Jak masz argumenty, to możesz dyskutować, a nie się tłumaczyć.

EDIT:

Podkreśliłem można, żeby nie było zarzutów, że popieram słynne hasło "Winny się tłumaczy", bo dla mnie irracjonalne :)

Jeśli Valdes broni dla Ciebie z wielką klasą to ja nie wiem kto jest dla Ciebie dobrym bramkarzem. Jest ot co przeciętnym bramkarzem ale żeby jakimś super to na pewno nie. Pamiętam , że w ubiegłej Lidze Mistrzów źle się ustawił i Van Persi strzelił gola.

Tłumaczenie się można i z racją i nie ogólnikowymi pojęciami i pustymi hasłami , również nie tworząc dyskusji. Wystarczy spojrzeć na to z innej strony ;)

Skończmy dyskusję o definicjach :) To jest wątek o piłce nożnej ( chyba :)

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 28, 2011, 22:23:53 »
Jeśli Valdes broni dla Ciebie z wielką klasą to ja nie wiem kto jest dla Ciebie dobrym bramkarzem. Jest ot co przeciętnym bramkarzem ale żeby jakimś super to na pewno nie. Pamiętam , że w ubiegłej Lidze Mistrzów źle się ustawił i Van Persi strzelił gola.

Wrzuciłbym kompilację z obronami Valdesa, ale to bez sensu. Bo w sumie z kompilacji, to i Małeckiego można do Messiego przyrównać. Wystarczy tylko regularnie oglądać ligę hiszpańską, żeby zauważyć klasę Valdesa. Ty zaś po raz kolejny wspominasz o jakiejś akcji z LM. LM transmitowanego w publicznej telewizji :)

A skoro już o publicznej telewizji - co powiesz o obronie Valdesa strzału głową Benzemy w pierwszym meczu Superpucharu? Pewnie nie pamiętasz.

Generalnie łatwiej wyliczać błędy bramkarza, bo po nich najczęściej padają bramki, a po pięknych obronach nie. A zazwyczaj to o bramkach się pamięta.

Jeśli wdawać się w szczegóły, to Casillas w zeszłym roku minął się z piłką w meczu bodaj z Getafe, po czym Getafe strzeliło bramkę. Jest słabym bramkarzem?

Mogę dodać złe pokrycie krótkiego słupka przy golu na 6:2 w słynnym meczu w maju 2009. Fatalne wybicie piąstkami z ... no właśnie, chyba Malagą. Po którym też padł gol.

Czy to znaczy, że jest jest słabym bramkarzem? Wygrał z reprezentacją Hiszpanii Euro i MŚ, będąc jej kapitanem. To musi coś znaczyć.

Valdes wygrał 5-krotnie La Liga, 3-krotnie Ligę Mistrzów oraz raz Copa del Rey, dodatkowo zgarnął czterokrotnie Trofeo Zamora. O czym to świadczy? O tym, że jest słaby, a obrona po prostu żelazna?

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
  • Asinus asinorum in saecula saeculorum
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 28, 2011, 23:05:54 »
Myślę że obydwaj przesadzacie;) Valdes na pewno nie jest słaby, jest jednym z lepszych bramkarzy ale właśnie - do Casillasa wiele mu brakuje;)

Btw...bardzo ciekawy dzień;) Man aż 8-2 z Arsenalem;0 Kto by pomyślał.

Prócz tego ruszyła liga hiszpańska. Real wygrał 6-0 a "panienka Ronaldo" jak jest często nazywany  w internecie zaliczył hat tricka. Ciekaw jestem tego sezonu, bo początek wskazuje na to że Real i Barca znów zdominują rozgrywki. Eh gdzie są te czasy gdzie do gry wchodził Villareal, Real Sosediad czy Valencia;)

"Mistrz Świata 2011, Mistrz Polski 2010, Wicemistrz Polski 2011 Mistrz Europy 2012

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 29, 2011, 00:09:28 »
Wiele mu nie brakuje, stanowczo nie :) No ale jak to się często mówi - Barcelona ma wychowanka w bramce, bo Real ma wychowanka w bramce.

Btw...bardzo ciekawy dzień;) Man aż 8-2 z Arsenalem;0 Kto by pomyślał.

Ja \o Przewidywałem minimum 5:0 dla ManU. Arsenal się sypie, ta drużyna leci na dno. Nasri out, Fabregas out ... Po Arsenalu. Wenger na ich miejsce sprowadził 14-letniego gościa z Herty Berlin. Dziękuję.

Prócz tego ruszyła liga hiszpańska. Real wygrał 6-0 a "panienka Ronaldo" jak jest często nazywany  w internecie zaliczył hat tricka. Ciekaw jestem tego sezonu, bo początek wskazuje na to że Real i Barca znów zdominują rozgrywki. Eh gdzie są te czasy gdzie do gry wchodził Villareal, Real Sosediad czy Valencia;)

"Panienka" Ronaldo nawala bramki od dawna. Szkoda, że Zaragozie, Almerii i innemu Espanyolowi. Przypominam, że do czasu zdobycia mistrzostwa Hiszpanii przez Barcelonę, Messi miał więcej bramek od Ronaldo. Potem Ronaldo się wkurzył i ładował bramkę za bramką w/w Almerii, Zaragozie, Maladze i Mallorce. Gdzie był Ronaldo w półfinale LM przeciwko Barcelonie w sezonie 07/08? Gdzie był Ronaldo z Lyonem w 1/8 finału 08/09? Gdzie był w superpucharze Hiszpanii (nie wspominajcie nawet o tej ... bramce :P). Niestety, Ronaldo jest bardzo dobrym, świetnym wręcz piłkarzem, ale nic ponadto.

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 29, 2011, 01:07:16 »
Tak. Ten gol się nie liczy. Masz rację Yoda. Tak jak nie liczy się gol w lidze i nie liczy się gol w Pucharze Króla.

"Mistrz Świata 2011, Mistrz Polski 2010, Wicemistrz Polski 2011 Mistrz Europy 2012

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 29, 2011, 01:12:22 »
Gol w lidze po karnym, dziękuję.

I jeden, jedyny gol w Copa del Rey, który dał Realowi upragniony puchar. Pięknie strzelił głową, ale akcji nie stworzył. Nie on pociągnął zespół do przodu, zrobili to inni. Nieprawda? :)

Pamiętaj, że Ronaldo jest uważany za lidera Realu, tak jak Messi za lidera Barcelony. Więc porównujemy liderowanie i grę w kluczowych momentach.

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 29, 2011, 01:29:05 »
Messi liderem Barcelony? On tylko dostaje podania;) Grę robi Xavi. W Copa America Mesii pokazał jaki z niego lider, podobnie jak w MŚ 2010.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 250
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 29, 2011, 09:33:22 »
Ktoś mówił, że Messi jest gwiazdą, ale tylko w Barcelonie. Na miano gwiazdy w reprezentacji nie ma co liczyć ;(

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
Odp: Piłka nożna - dyskusje
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 29, 2011, 11:10:45 »
Messi liderem Barcelony? On tylko dostaje podania;) Grę robi Xavi. W Copa America Mesii pokazał jaki z niego lider, podobnie jak w MŚ 2010.
Celna uwaga :)

Myślę że obydwaj przesadzacie;) Valdes na pewno nie jest słaby, jest jednym z lepszych bramkarzy ale właśnie - do Casillasa wiele mu brakuje;)
Jest ot co przeciętnym bramkarzem ale żeby jakimś super to na pewno nie.