Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Castellans wygrywa BoB 2017

22.05.2017 | Dodał: Prusak

Pierwszy turniej LAN na Warband dobiegł końca. więcej

Battle of Bucharest 2017

07.05.2017 | Dodał: Kradus

Pierwszy turniej na Mount&Blade: Warband, w którym do wygrania nagrody pieniężne! Zapisy do 9 (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Event] Oblężenie Klasztoru w Brodnie! Piątek 20 grudnia godzina 20.00! (Deluge)  (Przeczytany 17621 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 79

Oblężenie Klasztoru w Brodnie (1659)   Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w oblężeniu! Mam nadzieję, że licznie stawicie się na tym świątecznym evencie, który jednocześnie będzie ostatnim rozegrany na obecnej wersji Deluge. Mapa oraz przebieg bitwy nie będzie odnosił się do żadnych historycznych zdarzeń, mimo wszystko będzie można odczuć małe podobieństwo do oblężenia Jasnej Góry Stroną broniącą będzie Polska natomiast oblegającą Szwecja. Startujemy 20 grudnia o godzinie 20.00. Pamiętajcie aby się nie spóźnić! Liczba miejsc bardzo ograniczona!

Główne informacje eventu:
  • frakcje biorące udział w bitwie: Polska ( obrona klasztoru), Szwecja ( atakująca)
  • bitwa będzie rozegrana na  serwerze Tawerny, na którym przewidzieliśmy 120 slotów. W razie dużego zainteresowania zwiększymy sloty do 150( nazwa serwera: 1_Deluge_Siege_Klasztor)
  • event będzie rozegrany na nowej mapie!
  • event zostanie rozegrany na modzie Deluge.
  • tworzone są oddziały randomów, dlatego każdy może wziąć udział w bitwie, bez względu na brak przynależności do klanu!( przydział do frakcji i oddziału będzie robiony na końcu zapisów)
  • Atakujących do ataku  poprowadzi Oktawian .
  • W rolę dowodzącego obroną klasztoru wcieli się ...wciąż poszukujemy dowódcy! .
  • lista jednostek jest podana poniżej, każdy klan musi wybrać jednostkę dla siebie i jak najszybciej się zgłosić.
  • obowiązkowy komunikator TeamSpeak!

Aby wziąć udział w bitwie musisz:
  • zgłosić się, pisząc prywatną wiadomość do użytkownika "Oktawian". W przypadku zgłaszania klanów, podać listę osób chętnych do wzięcia udziału w evencie oraz kontakt z liderem lub przedstawicielem. Uwaga! Klan, który się zgłasza jest zobowiązany do wystawienia dokładnie tylu graczy ilu zgłosił na początku. ! Zgłaszamy pisząc pełną nazwę klanu.
  • Zdążyć się zapisać przed czwartkiem 19 grudnia! .
  • Każdy klan powinien napisać jaką frakcją i jednostką chciałby zagrać.  Dzień przed eventem w temacie znajdzie się informacja jaką jednostką zagra dany klan
  • zainstalować TeamSpeaka 3- program służący  do komunikacji głosowej, dzięki której będziesz słyszał rozkazy wypowiadane przez dowódcę swojej chorągwi. POBIERZ Teamspeaka Jak zainstalować i używać TeamSpeaka 3
  • zapoznać się ze wszystkimi zasadami eventu i przestrzegać ich
  • pobrać i zainstalować modyfikację The Deluge, którą pobrać możesz pod na głównej stronie modyfikacji: thedeluge.net
  • systematycznie odwiedzać temat i sprawdzać pierwszy post
  • być gotowym na dużą dawkę pozytywnych emocji

Lista oddziałów:
Pamiętajcie! Przy zgłaszaniu deklarujemy jaką jednostką chcemy zagrać! Mimo wszystko to organizatorzy ostatecznie przypisują jednostki do danego klanu.

Lista klanów:
(click to show/hide)

Gracze niezrzeszeni:
(click to show/hide)

Graczy 130/130
Rezerwy 15/30

limit zapisów: 160 graczy.

Teamspeak
Serwer:  178.217.186.86:9637
Hasło: brak
Kanały: Każda drużyna będzie miała własny osobny kanał

Gorąco zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w evencie. Szczególnie zapraszam do zgłaszania całych klanów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2013, 12:50:51 wysłana przez Oktawian »

Offline Shanty

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 80
  • Rome Warband Clan
Nick : Nestor_of_Rome (na potrzeby eventu Antoni Sablewicz)
Strona : Walczę w obronie jako Polacy :D

Offline Rzecznik

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Nazwa klanu: Szare Szeregi
Liczba osób: 5 - 10
Frakcja: Rzeczpospolita Obojga Narodów
Jednostka: Piechota łanowa
Kontakt: Heinrich Stalinovich

Online Oktawian

• Zbrojny
  • *
Zgłosiło się już ponad 130 osób. Zwiększyłem limit podstawowej liczby graczy o 10. W takim przypadku można zapisywać się już tylko do rezerwy gdzie liczba miejsc jest ograniczona do 30!

Online Oktawian

• Zbrojny
  • *
Witajcie. Dzisiaj wieczorem zostanie rozpisany podział na strony. Tym czasem postaramy się jak najbardziej zoptymalizować mapę, żeby działała na wszystkich komputerach bez zastrzeżeń. Do informacji również warto podać, że zostało kilkanaście wolnych miejsc w rezerwie. Na serwerze będzie wolnych 130 slotów (nie mniej, nie więcej ). Jeśli jednak serwer wytrzyma i będzie 100% obłożenie to sukcesywnie będziemy zwiększali wolne sloty.

Online Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 99
  • Bojar moją tarczą
  • Steam ID: Mój status Steam
Event
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2013, 17:14:22 »
•(rezerwa)Nazwa klanu: 5.pułk piechoty łanowej(5.ppł)
liczba osób: 2
Jednostka:piechur łanowy+inżynier
Ja chcę ich zobaczyć w akcji!
PS Czy jaśnie oświecony pan moderator zdradzi mi kto zgłosił takie "coś"?
Ayeee

Online Oktawian

• Zbrojny
  • *

Uwaga! Poniżej podaję listę jednostek dostępnych dla poszczególnych klanów. Liczby przy jednostkach oznaczają jej maksymalną liczebność w klanie. Można zupełnie dowolnie dobierać sobie konfigurację z uwzględnieniem limitów. Jeśli chodzi o wybór konkretnego ekwipunku, tutaj decydujecie w klanach. Jednak przestrzegam, że najlepszy ubiór jest przewidziany tylko i wyłącznie dla dowódców poszczególnych klanów! ( nie dotyczy pikinierów najemnych).  Pamiętajcie,  gramy bez koni! Chyba, że dowódca wyda inne rozkazy. Jutro zostanie podany teamsepak.  W razie pytań proszę pisać w tym wątku.

Podział na frakcje:
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2013, 17:53:02 wysłana przez Oktawian »

Offline DaPietro

• Opój
  • *
  • Piwa: 32
  • Emerytowany pułkownik inżynier 5. Pułku Piechoty
Odp: Event
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2013, 20:40:18 »
•(rezerwa)Nazwa klanu: 5.pułk piechoty łanowej(5.ppł)
liczba osób: 2
Jednostka:piechur łanowy+inżynier
Ja chcę ich zobaczyć w akcji!
PS Czy jaśnie oświecony pan moderator zdradzi mi kto zgłosił takie "coś"?

;0

Dlaczego nie np .... 2 ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2013, 01:03:31 wysłana przez DaPietro »

Offline Czeremis

• Pijus
  • *
  • Piwa: 62
No bez jaj Oktawianie...
Hakkapelici jako pierwsi zapisali się na stronę szwedzką i z myślą o niej bierzemy udział w evencie. Po czym zostajemy przydzieleni do obrońców klasztoru, a takie RW i ChW zapisane do RP jest teraz w Szwecji. To pierwszy event gdzie mamy okazję zagrać naszą klanową jednostką i nie mamy zamiaru jej zmieniać. No nie godzi się po prostu!
Vid Breitenfeld vi togo Pappenheim i vår famn;
vi skrefvo på Kronenbergs brynja vårt namn;
vi svedde grått skägg för Tilly vid Lech;
vi blödde med kungsblod vid Lützens häck.  

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 42
Faktycznie, to dość... interesujący przydział klanów do frakcji. :)

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 124
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
Ja zamysł rozumiem. Popatrzcie na ilości zapisanych osób. Na pierwszy rzut oka wybijają się 3 większe i mocniejsze klany więc biorąc pod uwagę to, że obrońcy zawsze mają troszkę łatwiej, lepiej aby strona atakująca była bardziej jednolita. Z mojego punktu widzenia taki podział gwarantuje w miarę zrównoważoną rozgrywkę w każdej rundzie.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Czeremis

• Pijus
  • *
  • Piwa: 62
Nie wydaje mi się, żeby balans znacznie ucierpiał jeśli na przeciwną stronę przejdzie 10 osób - i tak jest teraz mniej więcej po równo, a obrońcy nie mogą mieć za łatwo. Jeżeli chcecie zachować stosunek obrońców do atakujących, to można zrobić podmiankę, na przykład RW za Hakkapeliter i ChE. Co jak co, ale w takim układzie nie widzę żadnych problemów z nawiązywaniem współpracy u Szwedów :)
Vid Breitenfeld vi togo Pappenheim i vår famn;
vi skrefvo på Kronenbergs brynja vårt namn;
vi svedde grått skägg för Tilly vid Lech;
vi blödde med kungsblod vid Lützens häck.  

Online Oktawian

• Zbrojny
  • *
Podzieliłem klany i ludzi według mnie najlepiej jak się dało, jeśli jednak macie jakieś problemy to zrobiłem nową rozpiskę. Tylko teraz jest ona ostateczna i wszelkie pretensje proszę kierować do osób, którym wcześniejsza się nie podobała. W końcu chodzi o to, żeby wszyscy się dobrze bawili. Z informacji dodatkowych. Zagramy na dwóch mapach, event potrwa około 1,5h. Pozdrawiam.

Podział na frakcje i jednostki:
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2013, 17:07:40 wysłana przez Oktawian »

Online Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 99
  • Bojar moją tarczą
Odp: [Event] Oblężenie Klasztoru w Brodnie!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 19, 2013, 18:30:22 »
W sprawie Dragońskiego Pułku Straży Przedniej. Czy ktoś ma do "użyczenia" dowódcę w miarę ogarniającego swój fach. Bo nasz dowódca ma swoje sprawy(rodzinne), a ja nie poprowadzę z powodu braku mikro.
Ayeee

Offline Rzecznik

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Noż cholera, już się człowiek cieszył, że pierwszy raz w życiu zmieścili go w Polsce, a tu znowu Szwecja! I znowu będzie rzeź z husarzami, łukami i innym cholerstwem! Tu pasuje mi tylko program "Dlaczego Ja?"