Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: ArmA (seria)  (Przeczytany 16360 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 4
Odp: ARMA 2 Free
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 20, 2012, 10:14:20 »
Można grać wspólnie pod warunkiem, że serwery nie wychodzą poza zakres tej darmowej, tzn. Określona ilość map, brak modów(choć jakieś tam drobne mogą występować). Ogólnie wczoraj dorwałem fajny serwer, duża mapa 18/18, duża współpraca.Choć pod Free stoi dużo wolnych serwerów, więc można by było się zgadać :]

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 20, 2012, 10:31:41 »
mozna wspolnie grac na modach, ktore nie wymagaja addonow i mapach, ktore posiadaja obie wersje. Dzis ok 15 30 to zgadamy sie jakos. Wazne jest aby posiadac najnowsza wersje army i battleeye, bo moga byc problemy z wejsciem na najleprze serwery. Posiadacze dodatkow nie beda mogli grac z posiadaczami wersji free.
Native: Hektor

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 20, 2012, 12:06:28 »
mozna wspolnie grac na modach, ktore nie wymagaja addonow i mapach, ktore posiadaja obie wersje. Dzis ok 15 30 to zgadamy sie jakos. Wazne jest aby posiadac najnowsza wersje army i battleeye, bo moga byc problemy z wejsciem na najleprze serwery. Posiadacze dodatkow nie beda mogli grac z posiadaczami wersji free.
No tak...w tym przypadku mod a dodatek to co innego, bo prawdę mówiąc dodatek a modyfikacja to praktycznie to samo :]

No tak.Idą za FAQ, jak na razie A 2 Free nie jest kompatybilna z Addonami
(click to show/hide)
Ja jak już to najwcześniej o 16.

Offline wolfer

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 20, 2012, 15:16:30 »
Gra mis ie podoba :D Szczególnie ilość broni, pojazdów i ogólnie różnorodność :)
Wkurzające jest za to sterowanie, nie można się połapać co za co odpowiada, nie wiem czemu nie mogli się wzorować na takim BF2 którego do dziś lubię sobie załączyć :P
Jeśli obczaję już sterowanie czołgiem (no bo to troche pogięte jest) to jestem chętny na wspólną grę :)

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
Odp: ArmA (seria)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 20, 2012, 15:25:33 »
nic prostrzego. wchodzisz za stery kierowcy, jak cos sie pojawia klikasz Tab. autonamierzanie i jak wczesniej ustawiles swoim strzelanie bez rozkazu to masz wiekszosc z glowy.

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 136
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 20, 2012, 15:25:58 »
Dwie sprawy:
  • Wątek dla tej gry już istnieje, po co zakładać drugi? No tak, przecież trzeba by poszukać...
  • Wolfer, ta gra pretenduje do miana symulatora pola walki a ty ją chcesz porównywać z prostym FPSem? A sterowanie czołgiem jest naprawdę proste, tylko samemu wiele się tu nie zdziała, albo zatrudnisz ze dwa boty (tylko trzeba dobrze nimi dowodzić) albo znajdziesz co najmniej jednego partnera do gry.

Sam zaczynałem swoją przygodę z ArmĄ od wersji Free ale zabawa zaczyna się dopiero na Arowheadzie i paru modach.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 20, 2012, 15:29:10 »
zapraszam na tsa mojej starej korpo, ktora sie przeniosla na inny

87.204.6.181:9988

Offline Claudie

• Corleone
  • Błędny Rycerz
  • *
  • Piwa: 65
  • Miłość jest najpotężniejszą siłą w tym świecie
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 20, 2012, 15:32:17 »
A sterowanie czołgiem jest naprawdę proste, tylko samemu wiele się tu nie zdziała

Bzdura, ja potrafię grać czołgiem/pojazdem opancerzonym sam i mnie to nie sprawia problemów. A gram w Armę 2 od jej premiery, więc wiem co mówię. Do tego jeszcze doświadczenia z kierowania pojazdami ze starego OFP, także twierdzę, że samemu da się to opanować.

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 20, 2012, 15:35:07 »
Taki fan symulacji pola walki (przynajmniej na takiego się kreujesz) a takie herezje opowiada... Co z tego, że można jak frajdy z tego wiele nie ma, realizmu tym bardziej. W ogóle granie w Armę w pojedynkę jak dla mnie mija się z celem, trójka to minimalna drużyna.

Offline Claudie

• Corleone
  • Błędny Rycerz
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 20, 2012, 15:37:55 »
Taki fan symulacji pola walki (przynajmniej na takiego się kreujesz) a takie herezje opowiada... Co z tego, że można jak frajdy z tego wiele nie ma, realizmu tym bardziej. W ogóle granie w Armę w pojedynkę jak dla mnie mija się z celem, trójka to minimalna drużyna.

Nie twierdzę, że frajdy nie ma, ale zawsze wolałem postawić na swoje umiejętności lub żywego kumpla niż bota, który posiada aimbota ^^ Co do grania w pojedynkę - to się tutaj zgodzę, ta gra to symulator, a nie CoD, gdzie można biegać po całej mapie napieprzając z ak/m4. Z resztą jak znajdę trochę czasu, to wpadnę tam do was Luca i pogramy...

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 20, 2012, 15:38:21 »
jakby to byla gra do gry w pojedynke to by ja RAMBO nazwali.

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 20, 2012, 15:40:09 »
Nie twierdzę, że frajdy nie ma, ale zawsze wolałem postawić na swoje umiejętności lub żywego kumpla niż bota, który posiada aimbota ^^ Co do grania w pojedynkę - to się tutaj zgodzę, ta gra to symulator, a nie CoD, gdzie można biegać po całej mapie napieprzając z ak/m4. Z resztą jak znajdę trochę czasu, to wpadnę tam do was Luca i pogramy...

Zapraszam, ostatnio dawno nie graliśmy, muszę chłopaków namówić do powrotu do tradycji nocnych podbojów Afganistanu;-)

Offline Claudie

• Corleone
  • Błędny Rycerz
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 20, 2012, 15:41:36 »
Zapraszam, ostatnio dawno nie graliśmy, muszę chłopaków namówić do powrotu do tradycji nocnych podbojów Afganistanu;-)

To się pojawię, tylko daj znać kiedy będziecie planowali bić terrorystów ^^

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 20, 2012, 16:04:22 »
zapraszam na tsa mojej starej korpo, ktora sie przeniosla na inny

87.204.6.181:9988
A nie możemy bez TS'a?Ja i tak nie mam mikrofonu, tak więc nie chce go instalować.
Znajdź jakiś serwer, podeślij, adres, nazwę, czy co tam innego, aby mógł go znaleźć

To się pojawię, tylko daj znać kiedy będziecie planowali bić terrorystów ^^

A ja z chęcią się dołączę, choć z moim doświadczeniem w ArmA 2(wczoraj to był pierwszy raz, nie licząc, treningu w Arrow Head, który jak wspomniałem -  sprzedałem.) będę bardziej tym bitym niż bijącym :p

Offline proud

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 20, 2012, 16:11:33 »
A ja z chęcią się dołączę(...)

Raczej na wersji free do nich nie dołączysz, bo Luca pisze coś o Afganistanie, a takich "rejonów" nie ma w zwykłej Armie 2 tylko w pierwszym dodatku. No chyba że się mylę. :)