Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Co się dzieje z forum

31.08.2018 | Dodał: Dyktator

Wyjaśnienie sytuacji znajduje się na naszym facebooku: więcej

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: ArmA (seria)  (Przeczytany 17092 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
Odp: ARMA 2 Free
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 19, 2012, 17:23:53 »
na steam szukac mnie jako maniak175. Bedzie konto o nazwie Hektor
Native: Hektor

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 19, 2012, 19:20:06 »
na steam szukac mnie jako maniak175. Bedzie konto o nazwie Hektor
A właśnie miałem sobie coś włączyć :D

Miałem Arrow head, ale przez to, że była cholernie niestabilna , po prostu ją sprzedałem i porzuciłem temat Arma.Ale zaraz...co ja widzę...Arma i jeszcze za darmo?Zaraz pobiorę, sprawdzę i dam znać jak coś... :D
Dawać, Panowie, dawać!Na torrentach idzie bardzo szybko....Może jeszcze coś rozegramy :D

Offline wolfer

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 19, 2012, 19:23:12 »
Ściągam zobaczymy jak wygląda...
Jest jakiś SP do tego??

Edit: Ehh wygląda na to że mi pójdie ale na najniższych :)

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 19, 2012, 20:03:02 »
sp to tylko 1 krotka misyjka. ale multi co co innego:D

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 19, 2012, 20:47:28 »
Dobra...Widziałem,...Free wygląda ohydnie...Prawdę mówiąc mogli by dać te tekstury pomijając już resztę...
Ale nic tam...I tak sobie zagrać można...Jeżeli dobrze pamiętam, to Arma ma fajną mechanikę...To bardziej Symulator niż gra...

Offline wolfer

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 19, 2012, 21:18:36 »
Wygląda obleśnie, prawie jak Native :D
Symulator, symulator.... Trzęsie jak w ruskim czołgu, strzelanie to prawdziwy majstersztyk, żeby trafić trzeba się namęczyć :P

Offline proud

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 19, 2012, 21:21:40 »
ArmA 2 wygląda obleśnie? Możesz podrzucić jakiegoś screena bo pamiętam, że jak grałem niedługo po premierze to było całkiem znośnie - zwłaszcza ze względu na ogromne obszary jakie generowała gra. Chyba, że ta wersja free została tak bardzo wykastrowana.

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 19, 2012, 22:01:55 »
Jak komus grafa nie odpowida zawsze mozna kilka plikow podmienic z full army 2. Ja osobiscie gram na minimalnych detalach z maxymalnym zasiegiem wzroku. Gra czasem przytnie, a da sie krzak odroznic od wroga. Pozatym podczas walki w lesie mam przewagi bo krzakow nie widac:D Sam gram na 2 modach, jeden typowo do co op a drugi do walki o wyspe. Oba jeszcze bardziej rozbudowuja rozgrywke.

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 19, 2012, 22:08:19 »
Jak komus grafa nie odpowida zawsze mozna kilka plikow podmienic z full army 2. Ja osobiscie gram na minimalnych detalach z maxymalnym zasiegiem wzroku. Gra czasem przytnie, a da sie krzak odroznic od wroga. Pozatym podczas walki w lesie mam przewagi bo krzakow nie widac:D Sam gram na 2 modach, jeden typowo do co op a drugi do walki o wyspe. Oba jeszcze bardziej rozbudowuja rozgrywke.

Pograłem trochę i ogólnie jest w porządku.Swoją drogą, dość często wracam do BF 2, więc nie przeszkadza :)

PS.Hektor - PW
Potrzeba jakiegoś serwera :)

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 19, 2012, 22:18:55 »
poki co mozna wejsc na jakis pusty np deathmatch i sobie postrzelac, a jak porobic cos konkretnego to pojdziemy na ZW lub wspolpraca. Ja jestem przy pc dostepny codziennie od 15 do 21. Ja specjalizuje sie w partyzantce, przez co czesto mnie kickuja za skutecznosc moich dzialan:D Bo w koncu jak 3 os oddzial moze zdobyc silnie chronione miasto:D

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 19, 2012, 22:27:34 »
poki co mozna wejsc na jakis pusty np deathmatch i sobie postrzelac, a jak porobic cos konkretnego to pojdziemy na ZW lub wspolpraca. Ja jestem przy pc dostepny codziennie od 15 do 21. Ja specjalizuje sie w partyzantce, przez co czesto mnie kickuja za skutecznosc moich dzialan:D Bo w koncu jak 3 os oddzial moze zdobyc silnie chronione miasto:D
To się zgadamy...

Przed chwilą miałem śmieszną akcję...
Jechałem sobie Hamerkiem, a tu nagle, koło wioski przy bazie siedzi dwóch ze specnazu.Jeden dowódca.Oboje dostali po kulce  ze znalezionej snajperki.Zszedłem w dół wioski, widzę podjechał Uaz, który coś się zablokował. Kilka strzałów w szybę padło kolejnych dwóch.Padł rozkaz zniszczenia wozu - miałem tylko granaty, ale po wyrzuceniu wszystkich niezdążeniem przełączyć broni i dostałem.Co usłyszałem?F*******, i wiele takich innych, które były ehektem ich radości z dorwania mnie :p

Offline Hector

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 19, 2012, 22:44:13 »
hmmm. Moj najwiekszy fake w armie. Jeden z moich atakuje od frontu miasto noca. Wiadomo ze nie ma szans ale mozna wykorzystac nieuwage wroga. No to robie destant specnazu od strony morza. Tu c4, tam c4 oddalam sie, bum i kick. Wracam na serwa. Okazalo sie ze tak bylem zajety podchodami, ze w tym czasie o dziwo udalo sie nobkowi przebic, a ja wysadzilem jego oddzialy;D

Offline ałtsajder

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 20, 2012, 09:51:57 »
hmmm. Moj najwiekszy fake w armie. Jeden z moich atakuje od frontu miasto noca. Wiadomo ze nie ma szans ale mozna wykorzystac nieuwage wroga. No to robie destant specnazu od strony morza. Tu c4, tam c4 oddalam sie, bum i kick. Wracam na serwa. Okazalo sie ze tak bylem zajety podchodami, ze w tym czasie o dziwo udalo sie nobkowi przebic, a ja wysadzilem jego oddzialy;D

No, jak wczoraj trochę pograłem, to stwierdziłem, że jestem kiepski w otwartej walce.Ale co tam, postanowiłem wesprzeć swój oddział będąc oczami na wroga.Tzn: Przeniknąć za linie wroga, obrać najodpowiedniejszą pozycję i zdradzać pozycje nieprzyjaciół, ściągając co jakiś czas to snipera, to P-Pancernych oraz P-lotniczych.W pewnym sensie byłem dla nich przekleństwem, bo Ci, chowając się w najdziwniejsze miejsca i tak ginęli od celnych kul.Wszystko jak w najlepszym porządku...Nie ma już opcji umierania w tempie 10/min, bo przy odrodzeniu trafiasz na granaty...To taka mała porażka CoD.

Offline proud

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 20, 2012, 10:04:52 »
Ta wersja free ma oddzielne serwery, czy można normalnie grać wspólnie z osobami posiadającymi "zwykłą" wersję Army?

Offline matiflo

• Pijus
  • *
  • O RLY?
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 20, 2012, 10:11:02 »
Podłączam się do pytania wyżej. Również mam zwykłą ARMĘ 2.

A ty mi jaraj te baranki na Eli na grzanki.