Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wielka wielkość modelu  (Przeczytany 748 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brayan

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Wielka wielkość modelu
« dnia: Styczeń 20, 2011, 22:25:36 »
Witam
Jestem nowym członkiem tej społecznośći więc niewiem jeszcze jak działa zakładanie wątków,ale jak to mówią "do odważnych świat należy". Przechodzac do sedna ostatnio zaczołem  zajmować się modowanie M&B Warband i wpadłem na pomysł aby stworzyć wlasnorecznie model miecza. Wszystko jest cacy tylko mam dwa problemy .
1.Kiedy widze postać,która posiada mój miecz na polu walki. Miecz ten jest ogromny i przykrywa całą postać         http://img28.imageshack.us/i/mieczopenbrf2.jpg         http://img151.imageshack.us/i/mieczopenbrf1.jpg/ .
2.Kiedy postać  ma miecz okienko jej twarzy pokazujaca stosunek do nas jest cała żółta.
Proszę o pomoc. Jeśli gdzieś istnieje podobny temat proszę o podanie linku. Przeszukalem prawie cale forum "Modding" i nie znalazlem takiego wątku.Jest to mój pierwszy model więc proszę o wyrozumiałość.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2011, 22:49:48 wysłana przez brayan »

Offline Warlock

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Wielka wielkość modelu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2011, 23:43:30 »
Twoim problemem jest zbyt duża wielkość modelu podczas tworzenia. Spróbuj zaimportować sobie model miecza z Nativa i rób modele na wzór jego wielkości.