Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Problem z punktami respawnu  (Przeczytany 755 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gremlin81

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Problem z punktami respawnu
« dnia: Październik 05, 2010, 20:17:29 »
Witam. Edytuję mapę w edit modzie i napotkałem problem. Mianowicie nie wiem jak ustawić punkty respawnu tak by tylko one były używane. Wiem walnąć entry pointa ale po usunięciu wszystkich entry pointów i dodaniu ich w pożądanym miejscu dalej respawnuję się w starych miejscach, Wie ktoś jak je definitywnie usunąć? 

Offline Tapase

• Pijus
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Problem z punktami respawnu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2010, 23:51:42 »
Hej. Na razie bawiłem się tylko w EP w tawernach ale ufam ze w out_door jest bardzo podobnie - a nie wiem o co pytasz. W tawernach wejście 0 zarezerwowane jest dla gracza wejście 9 dla tavernkeepera - wejścia 1-8 są zarezerwowane dla questów (ustawiasz tam NPC w module_scenes.py example: scn_town_x|entry(Y) gdzie 0<y<9. EP 16-24 lub 16-26 - nie pamiętam dokładnie, zarezerwowane są dla gości tawerny tj ransom_broker, traveler, book_merchant, etc. Gdy dodasz EP i masz go zaznaczonego nad listą pojawia Ci się pole do edycji nr. EP. Chyba wszystko. (: Życzę dobrej nocy.

Pozdrawiam.

EP - enter point
- próba przeniesienia Wojny o Pierścień na silnik M&B!
"Mod nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, lecz właśnie wtedy kiedy ma na to ochotę." - Gandalf do moderów.