Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Castellans wygrywa BoB 2017

22.05.2017 | Dodał: Prusak

Pierwszy turniej LAN na Warband dobiegł końca. więcej

Battle of Bucharest 2017

07.05.2017 | Dodał: Kradus

Pierwszy turniej na Mount&Blade: Warband, w którym do wygrania nagrody pieniężne! Zapisy do 9 (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Czy ma być trochę broni palnej w NO dostępnej dla gracza?

Tak
Nie

Autor Wątek: [WB] [SP]Nowa Ojczyzna PL  (Przeczytany 637332 razy)

Opis tematu:

Offline Ganczo

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 107
Odp: [WB] [SP]Nowa Ojczyzna PL
« Odpowiedź #3165 dnia: Kwiecień 22, 2017, 12:56:43 »
Zobacz czy nie ma opcji zarzadzania krolestwem w obozowisku. Jesli nie, to sprawdz w stolicy w zamku, kojarze ze gdzies to bylo.
A wracając do nagród. Ganczo i Rivet +5 za recydywę; łysy890 za śmieszkowanie z prawników nadmierne spamowanie nie na temat +5;

Offline KasjanGaming

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #3166 dnia: Kwiecień 23, 2017, 10:49:31 »
Wiem o co chodzi. Mam pewnie wejść w opcje polityki wewnętrznej. Centralizacja i te sprawy, ta??

Offline Staszko

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #3167 dnia: Czerwiec 19, 2017, 22:22:15 »
Witam. Od razu zaznaczę, że nie srawdzałem całego wątku i mogłem po prostu na to nie trafić, ale czy mi się wydaje, czy w tej modyfikacji jest bardzo mało grup bandytów? Jak już jakieś są to liczą (przynajmniej u mnie) tak do 10 członków( to już w Nativie jest więcej o florisie nie wspominając). Zaznzczę, że mam 13 lvl i 75 osób w gangu więc to jakiś śmieszny żart jest, a utrzymanie łowców głów kosztuje. Czy na wyższych lvl będzie więcej bandytów, czy nic nie ulegnie zmianie? Chyba, że coś  zle zrobiłem. Wersja gry 1.172. 

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 58
  • Plz, Kazuma-san :O__O:
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3168 dnia: Czerwiec 20, 2017, 15:23:21 »
Witam. Od razu zaznaczę, że nie srawdzałem całego wątku i mogłem po prostu na to nie trafić, ale czy mi się wydaje, czy w tej modyfikacji jest bardzo mało grup bandytów? Jak już jakieś są to liczą (przynajmniej u mnie) tak do 10 członków( to już w Nativie jest więcej o florisie nie wspominając). Zaznzczę, że mam 13 lvl i 75 osób w gangu więc to jakiś śmieszny żart jest, a utrzymanie łowców głów kosztuje. Czy na wyższych lvl będzie więcej bandytów, czy nic nie ulegnie zmianie? Chyba, że coś  zle zrobiłem. Wersja gry 1.172.

Co?

Coś ci się chyba popsuło, powinno być sporo oddziałów bandytów na mapie po przynajmniej 20 chłopa, chyba że wyrzynasz wszystkie mniejsze grupki zanim złączą się w jeden oddział (z tego co wiem to w NO jest system łączenia się małych band bandytów w jedną większą). Poszukaj dobrze, z pewnością ich znajdziesz. Pamiętaj, że jest to losowe, więc możesz mieć po prostu zwyczajnie pecha.

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker

Offline Staszko

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #3169 dnia: Czerwiec 22, 2017, 23:16:11 »
Dzieki wielkie. Rzeczywiście trochę przystopowałem i teraz jest na co polować. Ale jeszcze jest jeden problem. Mianowicie wszystkie moje jednostki bez względu na rodzaj broni ogłuszają. Sprawdzałem to wiele razy i np taki Dragon który walczy szpadą potrafi ogłuszyć(nie, nie przejechał wroga koniem). Jest to błąd, czy wszyscy tak mają?