Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy regulamin!

16.08.2017 | Dodał: Dyktator

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum, polecamy jak najszybciej się z nim zapoznać. Ponadto opublikowaliśmy wcześniej obiecane forumowe (...) więcej

Czwartkowe blogi Bannerlord

03.08.2017 | Dodał: Dyktator

TaleWorlds zapowiedziało nową serię blogów dotyczących Bannerlorda. Będą się od teraz ukazywać co czwartek, również w (...) więcej

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

O czym teraz chciałbyś zobaczyć film z gry?

Walka!
Gród
Coś innego(napisz co)

Autor Wątek: [WB]Sclavinia  (Przeczytany 124809 razy)

Opis tematu: Słowianie, połowa X wieku, historyczny mod

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sopel

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: [WB]Sclavinia
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 04, 2013, 23:37:59 »
Krótki post odnośnie ankiety .Zaznaczyłem trzecią opcję ale tylko dlatego że opcja 2 jak dla mnie nie była sprecyzowana to znaczy czy chodzi o pokaz grodu , pokaz grodu z mieszkańcami czy oblężenie grodu. Ja akurat bardzo chciałbym zobaczyć tę trzecią wersję;P. Ewentualnie jakiś święty gaj ;)) ( Tak wiem mogę sobie  tylko pomarzyć ;) ).

Offline Kamil z Częstochowy

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
  • Chawtowanie wycieraczek. Tanio, solidnie.
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 05, 2013, 17:13:06 »
Kurczę, wszyscy głosują na walkę...
"Przyprowadźcie tego sk***go syna!" - Wojewoda Stefan Czarniecki
"Okupacja niemiecka robi z Polaków bohaterów, opupacja sowiecka robi z nich gówno"
"Póki kopii i husarza staje, będzie Polak pan w polu. Skoro kopia zginie, zginie i polska cnota" - Andrzej Maksymilian Fredro

Offline Sopel

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:00:48 »
Może powiesz , że się nie znam ale pokaz tego co będziesz robił przez lwią cześć gry jest chyba bardziej interesujący od lokacji do której wpadniesz na pięć sekund?
W każdym razie co kto lubi , a najwyraźniej większość woli pierwszą opcję , i kurde jakoś się nie dziwię ,  trochę szkoda w sumie ,ale i tak jest dobrze;).

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 219
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:07:29 »
Kurczę, wszyscy głosują na walkę...
No właśnie ja zagłosowałem na walkę, bo jednak to ona jest przewodnim motywem w tej grze :)
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:13:33 »
A ja też żałuję. Myślę że bardziej zadowoliłyby was grody niż walka w obecnym stadium :D
Sława!

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 05, 2013, 18:35:58 »
A ja też żałuję. Myślę że bardziej zadowoliłyby was grody niż walka w obecnym stadium :D
Tak, właśnie myślałem.
Może powiesz , że się nie znam ale pokaz tego co będziesz robił przez lwią cześć gry jest chyba bardziej interesujący od lokacji do której wpadniesz na pięć sekund?
W każdym razie co kto lubi , a najwyraźniej większość woli pierwszą opcję , i kurde jakoś się nie dziwię ,  trochę szkoda w sumie ,ale i tak jest dobrze;).
SKąd ta pewnośc że wpadnę tylko na 5 sekund? Wiesz to jest mody który jak mi sie wydaje mocno stawia na realizm i prawde historyczną, a ja jako pasjonat doceniam takie rzeczy i lubię się im dobrze przyjrzeć. Poza tym skoro jak już się gra i mało zwraca na to uwage to może faktycznie łatwiej bedzie dostrzec piękno lokacji w prezentacji niż samemu sie rozglądając (aczkolwiek jestem pewny ża ja obejrze sobie dokładnie każdy gród i wioskę)
"Okupacja niemiecka robi z Polaków bohaterów, opupacja sowiecka robi z nich gówno"
"Póki kopii i husarza staje, będzie Polak pan w polu. Skoro kopia zginie, zginie i polska cnota" - Andrzej Maksymilian Fredro

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 06, 2013, 00:24:16 »

Na pewno nie spędzicie w niej pięciu sekund, chyba że mod upadnie przed zakończeniem :P Plany są ambitne, jednak póki tego nie dokonamy wolałbym ich nie ujawniać.
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 06, 2013, 10:36:18 »
A żeby zluzować trochę nacisk na pęcherz: Po prostu lokacje będą pełnić większą rolę niż w podstawce, nie będzie to tylko miejsce do uzupełniania zapasów :P Warto po prostu pomyśleć jak wyglądała Polska w tym czasie i czym dla ludzi były większe skupiska ludności :D
Sława!

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 06, 2013, 12:24:09 »
A żeby zluzować trochę nacisk na pęcherz: Po prostu lokacje będą pełnić większą rolę niż w podstawce, nie będzie to tylko miejsce do uzupełniania zapasów :P Warto po prostu pomyśleć jak wyglądała Polska w tym czasie i czym dla ludzi były większe skupiska ludności :D
Fajnie się to zapowiada, a tak na teamt większych skupisk ludności i ich znaczeniu... Pojawi sie aspekt religji czy obiektów sakralnych? Choćby nawet tylko z czysto praktycznej strony w stylu złoże ofiarę z wołu któremuś z bogów to poprawi mi trochę morale oddziału albo z deczka doda honoru. Hm?

Offline Sopel

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 06, 2013, 22:31:53 »

Na pewno nie spędzicie w niej pięciu sekund, chyba że mod upadnie przed zakończeniem :P Plany są ambitne, jednak póki tego nie dokonamy wolałbym ich nie ujawniać.

No muszę przyznać ,że mnie mocno zaintrygowaliście. De facto zawsze chciałem spędzać w miastach więcej czasu , niż rzeczywiście te pięć sekund na kupno najemników i jakichs tam zapasów . Zupełnie nie mam pojęcia jak zamierzacie rozwinąć rolę miast ( grodów znaczy się ) , ale już w tym momencie czekam na te rewelację :D

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 07, 2013, 00:03:33 »
Postaramy się zrobić co w naszej mocy aby dodać trochę życia do grodów i wsi, to mój priorytet- uczynić grę bardziej RPGową.
Chcę przy okazji dodać że każdy kto chce pomóc przy projekcie powinien założyć konto i napisać temat tutaj: http://project-sclavinia.fwl.pl/tajny/rekrutacja/

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 07, 2013, 12:01:45 »
Postaramy się zrobić co w naszej mocy aby dodać trochę życia do grodów i wsi, to mój priorytet- uczynić grę bardziej RPGową.
Chcę przy okazji dodać że każdy kto chce pomóc przy projekcie powinien założyć konto i napisać temat tutaj: http://project-sclavinia.fwl.pl/tajny/rekrutacja/
Chmm... rozważał bym taką możliwość, ale na modowaniu się nie znam więc mało przydatny będę

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 07, 2013, 13:36:47 »
Możesz nawet questy wymyślać, to też pomoże.

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 07, 2013, 14:29:39 »
Możesz nawet questy wymyślać, to też pomoże.
Dobra, w takim razie się rejestruje. Może jednak moge wam pomóc.

Offline Kompiotronik

• Opój
  • *
  • Piwa: 7
  • Salus rei reipublicae suprema lex esto!
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 07, 2013, 20:21:38 »
No no no :) Od dłuższego czasu nie wchodziłem na tawernę, nie spodziewałem się takiej niespodzianki ;) Powodzenia, mam nadzieję że się uda. Co do trailera, czy mi się tylko wydawało, czy obok uli latały pszczoły?
Pozdrawiam

"Machasz waść tą szabelką jak cepem! Ten cios jeno u pachołków trybunalskich w modzie! A ten kurlandzki dobry do psów odganiania!" - H.Sienkiewicz "Potop"
Salus rei reipublicae suprema lex esto!