Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [WB] [SP]Adalonia  (Przeczytany 94680 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tyr

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 66
  • Wódka Sobieski - Ten smak jest królewski!
Odp: [WB] [SP]Adalonia
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 14, 2015, 04:01:48 »
Na scenach prawdę powiedziawszy nie znam się :x musiałbyś mnie tego nauczyć, czyli pewnie tylko bym przeszkadzał.

Jestem specjalistą od tłumaczeń na języki obce, od korekty błędów ortograficznych w języku polskim oraz od znajdowania bugów :x
Jestem chętny do pomocy zawsze, ale nie zawsze jestem w stanie pomóc, bo czasami nie potrafię :x

A jeśli chodzi o modding to umiem podstawowe rzeczy z module_system oraz obsługę programów takich jak Morgh's Editor czy TweakMB.

Fajnie, że zrobisz aktualizację do najnowszej wersji ^^ cieszę się, że to słyszę :)
Ulubiony cytat?

"I'll shot your brain out, you stupid meat-bag!"
HK-47!

Offline esta12

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 30, 2015, 13:41:27 »
Witam, mam takie drobne pytanko do autora moda :) Mianowicie 14 września padło pytanie o zaktualizowanie moda do najnowszej  wersji warbenda i tutaj rodzi się moje pytanie :) Czy autor moda tj akosmo wie kiedy owego moda zaktualizuje ?(oczywiście nie pytam się o dokładny termin tylko tak w przybliżeniu :D) :P Bo przyznam szczerze zaciekawił mnie owy modzik :P Tym bardziej jestem nim zainteresowany po uruchomieniu Phantasy Calradia (na którym niestety się zawiodłem ) i potrzebował bym czegoś nowego w tej samej tematyce :) Tak więc byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź \/ :P

Offline mumin

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 02, 2016, 17:19:04 »
Witam
mam kilka pytań w tym część tzw.marudnych....
1.(marudne)czy mod nadal żyje?....prawie 2 lata przerwy w postach......pytam bo musze odpocząć od NO
2.jest jakiś sposób aby stoczyć bitwe z wampirkami,bez tego zpierającego dech w piersi CTD?
3.(marudne)ile jest skrzyń z artefaktami?
O ile to możliwe prosiłbym o odpowiedz....zwłaszcza na 1.