Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kaletnicze dziwactwa  (Przeczytany 2050 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filcefix

• Gracz Roku DLG
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 127
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
Odp: Kaletnicze dziwactwa
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2017, 15:56:13 »
 Tym portfelem, właśnie mnie natknąłeś do twórczości. Aby zrobić coś współczesnego, ale stylizowanego.
Tylko bym rzemienie dorobił, by doczepiać do paska, w razie jak by mi miał wypaść z kieszeni. Bo obecnie na rzecz wypadającego portfela, korzystam z sakiewki przymocowanej do paska i do kieszeni by nie majtało ;)

Robota widzę, jak zawsze fantastyczna.
 Co to w ogóle jest to pierwsze, bo widzę jakieś magiczne mosiężne urządzenie zamykające?

Offline CRUX

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 14, 2017, 17:59:49 »
Tym portfelem, właśnie mnie natknąłeś do twórczości. Aby zrobić coś współczesnego, ale stylizowanego.
Tylko bym rzemienie dorobił, by doczepiać do paska, w razie jak by mi miał wypaść z kieszeni. Bo obecnie na rzecz wypadającego portfela, korzystam z sakiewki przymocowanej do paska i do kieszeni by nie majtało ;)

Robota widzę, jak zawsze fantastyczna.
 Co to w ogóle jest to pierwsze, bo widzę jakieś magiczne mosiężne urządzenie zamykające?

A dziękuju.
To pierwsze z rzedu do opaska/pieszczocha na nadgarstek. Zapięcie dosyć specyficzne i niestety pozbawione regulacji, aczkolwiek nie miałem z tym co zrobić, więc zastosowałem tam. I wyszło całkiem ładnie, chociaż na dosyć wąską łapkę :> Sakiewki, powiadasz... coś takiego?

(click to show/hide)

(click to show/hide)

A żeby przymocować portfel do pasa, zastosowałbym osobiście karabińczyk albo kółeczko na łańcuszku (że nawet jak wypadnie, to zadynda i szarpnie, więc poczujesz ubytek i schowasz :P). Nawet milusia i praktyczna rzecz.

Offline CRUX

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 21, 2017, 17:44:25 »
A takie karwasze dzisiaj ukończyłem ;)

(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
  • Piwa: 126
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 21, 2017, 18:58:45 »
Z ciekawości zapytam... Czym twoim zdaniem najlepiej ciąć skórę grubości 3mm+? W domu mam jakiś nożyki precyzyjne/modelarskie, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Offline CRUX

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 21, 2017, 19:29:14 »
Z ciekawości zapytam... Czym twoim zdaniem najlepiej ciąć skórę grubości 3mm+? W domu mam jakiś nożyki precyzyjne/modelarskie, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

3mm? Najlepiej nabądź sobie nóż tapicerski z wymiennymi ostrzami albo skalpel chirurgiczny- również dostępny z pierdyliardem ostrzy do wyboru o różnych kształtach- imho lepszy od noża tapicerskiego, ale to subiektywna opinia. Z tego co pamiętam, osobiście bardzo lubiłem ostrze nr 21 ;) ma fajny zaokrąglony kształt i wchodzi jak w masło. Aby tylko ciąć na jakimś niezbyt twardym podłożu (najlepiej drewnianym, broń boże kamiennym/marmurowym), bo inaczej szybko możesz stępić.

Offline CRUX

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2017, 21:50:21 »
A teraz wrzucam dziennik nawiązujący tematyką do serii gier Baldur's Gate  *^*

(click to show/hide)