Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: (Dyskusyjny) Mistrzostwa Polski NW 2018  (Przeczytany 7154 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online -mat123321-

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 4
Odp: (Dyskusyjny) Mistrzostwa Polski NW 2018
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwiec 12, 2018, 22:35:21 »
Stasiu olej tego gościa on jest gorszy niż Michał.

W sumie racja, nie ma zbytnio co gadać z ludźmi których sposób myślenia w tej grze opiera się na zasadzie "kurła tylko bagnety to prawdziwa walka, tylko my mamy skilla, a tamci jeden z drugim strzelajo i uciekają, a amunicja jest od tego żeby w pierwszej sekundzie ją wyrzucić na respie"

Offline Stasiulek

• Moderator
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 85
  • 2002 <3
    • Kanał Yt
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwiec 12, 2018, 22:50:48 »
Linia 7pp była załadowana, PE skracało dystans żeby iść do szarży więc cofaliśmy żeby móc oddać salwę. Co w tym dziwnego? Tym bardziej że na bagnety przegrywaliśmy więc to chyba logiczne że woleliśmy strzelać
Fakt. Nie wiem, czy termin "cofanie" będzie tutaj odpowiedni. Biegliście, PE za Wami. Stajecie... Emocje rosną! Uformowaliście linię. PE staje kolejno. Jeden za drugim. Xartil strzela... Trafił! 7pp zaczyna dalej biec, bez żadnej reakcji. Dopiero teraz stajecie i strzelacie (bez efektu). 23 minuta streama.
Wierz mi. Wam może nie, ale pewnej liczbie taka gra może działać na nerwy. Szczególnie, że w zasadzie już wtedy wynik bitwy był przesądzony. I przy okazji, aktualnie wcale nie uświadamia Ci tego jakiś mistrz bagnetu :)
(click to show/hide)

Online -mat123321-

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwiec 12, 2018, 23:02:51 »
Fakt. Nie wiem, czy termin "cofanie" będzie tutaj odpowiedni. Biegliście, PE za Wami. Stajecie... Emocje rosną! Uformowaliście linię. PE staje kolejno. Jeden za drugim. Xartil strzela... Trafił! 7pp zaczyna dalej biec, bez żadnej reakcji. Dopiero teraz stajecie i strzelacie (bez efektu). 23 minuta streama.
Wierz mi. Wam może nie, ale pewnej liczbie taka gra może działać na nerwy. Szczególnie, że w zasadzie już wtedy wynik bitwy był przesądzony. I przy okazji, aktualnie wcale nie uświadamia Ci tego jakiś mistrz bagnetu :)

To że PE wygra było raczej wiadome, nawet u nas mało kto spodziewał się pozytywnego wyniku. Byliśmy gorsi na bagnety więc próbowaliśmy czegoś innego. Przypominam Ci Stasiulek że na zapisie streama samej bitwy jest około 45 minut czyli niewiele więcej niż zazwyczaj się gra. Poza tym jeśli już ktoś w to gra to raczej powinien się liczyć z tym że nie każdy będzie chciał lecieć na hurrra byle szybko skończyć. Bitwę wygraliście więc z czym wy macie wciąż problem. Nikt wam nie każe z nami grać w przyszłości jeśli tak bardzo wam to przeszkadza

Cofanie, bieganie nazywaj to jak chcesz, mało istotne

Offline simskil

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 98
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwiec 13, 2018, 00:01:52 »
To że PE wygra było raczej wiadome, nawet u nas mało kto spodziewał się pozytywnego wyniku. Byliśmy gorsi na bagnety więc próbowaliśmy czegoś innego. Przypominam Ci Stasiulek że na zapisie streama samej bitwy jest około 45 minut czyli niewiele więcej niż zazwyczaj się gra. Poza tym jeśli już ktoś w to gra to raczej powinien się liczyć z tym że nie każdy będzie chciał lecieć na hurrra byle szybko skończyć. Bitwę wygraliście więc z czym wy macie wciąż problem. Nikt wam nie każe z nami grać w przyszłości jeśli tak bardzo wam to przeszkadza

Cofanie, bieganie nazywaj to jak chcesz, mało istotne
Strzelanie się opłaca kiedy masz w linii osoby które dobrze walczą, a na przeciwko siebie masz np. 17e które cie rucha bagnetem w każda dziurkę jaką masz i wtedy wypracowanie sobie przewagi 3-4 graczy daje już wiele, ale nie kiedy 7pp ma skład tak mocny, że sam bym was wszystkich powycinał jak tyczki, wtedy jesteście irytujący, bo wasza taktyka zakłada, że do ostatniego żyjącego przeciwnika musicie strzelać i przed nim uciekać, bo nadal ma większe szanse na wygranie tego samemu niż wy kiedy podejdziecie. Lata mijają a ty nadal jaki byłeś taki jesteś aż sobie przypomniałem o starych rozmowach z tobą. :D

Online -mat123321-

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwiec 13, 2018, 00:28:49 »
Strzelanie się opłaca kiedy masz w linii osoby które dobrze walczą, a na przeciwko siebie masz np. 17e które cie rucha bagnetem w każda dziurkę jaką masz i wtedy wypracowanie sobie przewagi 3-4 graczy daje już wiele, ale nie kiedy 7pp ma skład tak mocny, że sam bym was wszystkich powycinał jak tyczki, wtedy jesteście irytujący, bo wasza taktyka zakłada, że do ostatniego żyjącego przeciwnika musicie strzelać i przed nim uciekać, bo nadal ma większe szanse na wygranie tego samemu niż wy kiedy podejdziecie. Lata mijają a ty nadal jaki byłeś taki jesteś aż sobie przypomniałem o starych rozmowach z tobą. :D

O jakich rozmowach mowa? Możesz mi je podesłać? Bo jakoś nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek na tyle się znali czy ogólnie dyskutowali żebyś pisał że jestem taki sam jak kiedyś :d

Offline Stasiulek

• Moderator
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 85
  • 2002 <3
    • Kanał Yt
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwiec 13, 2018, 07:28:32 »
Bitwę wygraliście więc z czym wy macie wciąż problem.
Próbuję Ci odpowiedzieć na pytanie, które zadałeś. Chyba zdążyłeś już zapomnieć... :)
Co jest takiego wybitnie irytującego w naszej grze?
(click to show/hide)

Online Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 172
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwiec 13, 2018, 14:43:28 »
Linia 7pp była załadowana, PE skracało dystans żeby iść do szarży więc cofaliśmy żeby móc oddać salwę. Co w tym dziwnego? Tym bardziej że na bagnety przegrywaliśmy więc to chyba logiczne że woleliśmy strzelać
Uo matko kuchana, mój brzuszek... жD

*uzytkownik_placze_ze_smiechu*

No tak można strzelać, ale strzelanie z tak dużego dystansu, przy tej liczbie graczy... to trwa bardzo długo, aby wszystkich wykosić w linii. Dlatego większość klanów, graczy preferuje skrócić dystans oddać 1-2 salwy z takiego krótkiego dystansu. Gdy gra jest dynamiczna jest lepiej punktowana przez społeczeństwo. Nikt nie mówi, że macie nie strzelać, ale przy dobrym manewrze i szczęściu, jako błędu ruchu ze strony oponenta, można też ładnie strzelić i wyrobić sobie przewagę.

Bo w turnieju czasem nie jest ważne czy wygraliście, lecz jak się zachowywaliście podczas meczu - a potem chodzić z taką łątką biegających "gołębi", to trochę głupio i być traktowanym jak popychadło na scenie. Jeszcze potem mieć pretensje: "ale o co wam chodzi...". Raz dostanie się baty na melee, drugi, ale to już inna gra niż zabawa "policjanta i złodzieja" po mapie. Wiadomo, że któryś klan może mieć lepszych graczy. Wiadomo, że nie każdy jest super graczem, bo jest ich garstka na scenie - i bardzo dobrze, bo nie było by to elitarne w jakimś założeniu - ale można temu wyzwaniu się przeciwstawić, ku rozwojowi a nie ucieczki od melee "taktycznie wycofywać".

Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever!

Offline Wojownik

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwiec 14, 2018, 10:18:14 »
Na NW wygrywa ten kto gra bardziej p*dalsko, co 4bloki na nativie to za dużo to na NW się przerzuciliście? Nawet mi was nie żal jak gracie po 3godziny te liniówki.

Offline Laalaa

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 63
  • Lanos to mój ulubiony deludżowiec
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwiec 14, 2018, 10:21:09 »
Na NW wygrywa ten kto gra bardziej p*dalsko, co 4bloki na nativie to za dużo to na NW się przerzuciliście? Nawet mi was nie żal jak gracie po 3godziny te liniówki.
Ku twojemu zdzwieniu to właśnie mecze na kawalerii gdzie są 4 bloki trwają po 3 godziny: ^

(click to show/hide)

Offline Zahari

• Moderator
  • Utracjusz
  • *
  • Piwa: 79
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwiec 14, 2018, 10:42:07 »
Ku twojemu zdzwieniu to właśnie mecze na kawalerii gdzie są 4 bloki trwają po 3 godziny: ^
W wyjątkowych sytuacjach nawet 4 godziny :c

Offline Azorek

• Gracz Roku DP
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwiec 14, 2018, 11:01:18 »
Bagnety i tak powiedzą, że na native jest tylko jeden blok.
Jak przegrać rundę w wykonaniu IW
(click to show/hide)

Online Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 172
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwiec 14, 2018, 11:52:08 »
Bagnety i tak powiedzą, że na native jest tylko jeden blok.
https://youtu.be/vpqQrT5QAx0?t=27s
Shield Power

Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever!

Offline Kimmy

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwiec 14, 2018, 12:29:16 »
https://youtu.be/vpqQrT5QAx0?t=27s
Shield Power
Zapomniałeś jeszcze  o lewym ataku na potęgę :)

Online Sharpshooter

• Opój
  • *
  • Piwa: 29
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwiec 14, 2018, 12:36:07 »
Zapomniałeś jeszcze  o lewym ataku na potęgę :)
Spam lewym, to jest to.

Offline Ganczo

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 174
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwiec 14, 2018, 15:15:49 »
No jak tam Twoje 4 bloki w 1erRC albo 13ph mordo? Bo cos ostatnio czesto cie z serwera wyrzucalo i wracales z 0-0 :v
Pogromca ChK
Wachistrz Emeryt 10ph
Szybka Ręka Deluga
(click to show/hide)