Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kultury  (Przeczytany 34118 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vesamir

• Opój
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Kultury
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 15, 2010, 18:22:36 »
Ja bym wyrzucił Wielki Topór ;) bo jakoś do jeźdźca to on mi nie pasuje.
Va'esse deireádh eap eigean...

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 138
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 15, 2010, 18:34:24 »
I tak jednostki będą miały jedną losową broń do walki wręcz wiec co drugi miałby topór a co drugi miecz... Ale według mnie przekombinowane... Co za radość mieć armię takich czołgów...
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Unsuccesfool
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 15, 2010, 20:28:03 »
I tak trochę przepakowani. Łucznik ze strzałami przebijającymi na przykład. Taki czołg może być jeśli inne jednostki będą słabe
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Offline Antictizen

• Pielgrzym
  • *
  • Vampires is best!!
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 01, 2010, 16:42:08 »
Ich największą wadą będzie wolne awansowanie.I jest balans.

Offline Jezus

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 01, 2010, 17:01:52 »
Nie byłoby balansu. Musiałby być jakiś limit tych jednostek np 3-5 ludków lub 1 na każde 100 chłopa. Do tego szkolenie minimum miesiąc. W ogóle to porypany pomysł i myślę że nie ma najmniejszych szans znaleźć się w modzie.
Jestem zajebisty a najlepszym dowodem na to jesteś właśnie Ty.

Offline Antictizen

• Pielgrzym
  • *
  • Vampires is best!!
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 03, 2010, 11:49:21 »
Nie byłoby balansu. Musiałby być jakiś limit tych jednostek np 3-5 ludków lub 1 na każde 100 chłopa. Do tego szkolenie minimum miesiąc. W ogóle to porypany pomysł i myślę że nie ma najmniejszych szans znaleźć się w modzie.

Odkryłeś to o czym myślałem.Będą silni,ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach.Będzie trzeba było grać około 3 miesiące,aby zrobić sensowną armię.Trochę zbyt krótko to wytłumaczenie napisałem.Aha i jeszcze poprawka zmieniam Strzały Przebijające na Strzały z Zadziorami.Dzięki Jezus.

Offline Sęku

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 03, 2010, 16:58:28 »
Ale macie problem :/
Dajcie Plemiona takie jak Polanie, Mazowszanie, Wiślanie, Pomorzanie czy Lędzianie , a nie zasypujcie mnie germanami !!! :/

Offline krzysioo

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 10, 2010, 15:05:55 »
Była mowa o nowej kulturze - barbarzyńcach. A gdyby umieścić ich na wyspie? Można by właśnie tam wstawić areny barbarzyńskie; gracz płynąłby na tę wyspę, żeby pozabijać trochę bandytów i napełnić sakwę :)

Offline UncleGreg

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 10, 2010, 20:57:00 »
Była mowa o nowej kulturze - barbarzyńcach. A gdyby umieścić ich na wyspie? Można by właśnie tam wstawić areny barbarzyńskie; gracz płynąłby na tę wyspę, żeby pozabijać trochę bandytów i napełnić sakwę :)

bylo

Offline krzysioo

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 10, 2010, 23:07:03 »
Aaaa, to sorry - jestem nowy i nie czytałem tego wątku w całości

Offline Orzech

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 21, 2010, 17:31:46 »
To ja też coś zapodam [może się wam dziwne to wydawać], a mianowicie kultura "amazońska" (?); wojowniczkami  były by tylko kobiety, a wyglądało to by tak: ...
Proszę tylko nie Amazonki, ani żadni inni przybysze z innych kontynentów po za Azją, Europą;)
Ręce mi opadły, gdy zobaczyłem te drzewko. Amazonki w średniowieczu?! Amazońska kuszniczka konna?! Ktoś tutaj spał na historii...

Wybaczcie, że odkopuję, ale może komuś się to info przyda. W jednej z rozmów z Nizarem na temat Matheld ten porównuje ją właśnie do Amazonek, które poznał / walczył z nimi (nie pamiętam dokładnie). Stąd wniosek, że Amazonki prawdopodobnie żyją w tym świecie. Tyle tylko, że nie ma ich w Calradii. Skoro tak się sprawy mają, jak dla mnie Kradus zapodał wtedy bardzo fajny pomysł;)

Offline Kalsiver

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 22, 2010, 09:54:33 »
Wybaczcie, że odkopuję, ale może komuś się to info przyda. W jednej z rozmów z Nizarem na temat Matheld ten porównuje ją właśnie do Amazonek, które poznał / walczył z nimi (nie pamiętam dokładnie). Stąd wniosek, że Amazonki prawdopodobnie żyją w tym świecie. Tyle tylko, że nie ma ich w Calradii. Skoro tak się sprawy mają, jak dla mnie Kradus zapodał wtedy bardzo fajny pomysł;)
To mogła by być frakcja pokroju najemników :D
Albo po prostu grupki czasem by się pojawiały na mapie losowo do zwerbowania/wytłuczenia kolejny smaczek jeśli by do klimatu pasował.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Offline Carish

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 23, 2011, 20:07:34 »
A ja zawsze chcialem, aby w jakims modzie byly jednostki Tajnych Sluzb Swiatynnych/Koscielnych. Jest to jak najbardziej realistyczne. Takie zwinne, elastyczne oddzialy.

Np. Święta Inkwizycja, to by mi pasowało, zawsze chciałem poprowadzić do bitwy Inkwizytorów
No może jeszcze bym proponował coś a la Królestwo Jerozolimy (Krzyżowcy znaczy) rycerze którzy w imię Boga biliby niewiernych, w tym wypadku wszystkie nacje w modzie (przykładowo)