Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Kultury  (Przeczytany 33941 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martz

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Kultury
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2009, 09:13:34 »
rycerzów  krzyża i samurajów  będę frakcjami które mozżna wybrac jak ma sie własne królestwo !
2 posty wyżej jest napisane

Offline dorian001

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 31, 2009, 17:06:56 »
I co to ma wspólnego z moim pomysłem?!

Offline Bobik325

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 31, 2009, 17:10:08 »

to nie jest komentarz do twoje pomyslu tylko kolegi wczesniej ;)
http://www.mountblade.info/forum/ - Najlepsze Forum Na Świecie

Offline martz

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 31, 2009, 20:01:11 »

dużo,napisałeś tak: "Może jacyś muzułmanie czy coś takiego, walczyli by z rycerzami krzyża."
jak mogą jacyś muzułmanie walczyć z rycerzami krzyża skoro tych rycerzy będzie mógł mieć bohater ?

Offline dorian001

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 31, 2009, 20:31:12 »
No to najwyżej nie będą mogły ze sobą walczyć xD.
Ale pomysł z kulturą jest dobry.

Offline martz

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 31, 2009, 20:54:29 »
no tak też bym sobie chętnie pograł muzułmanami ;p

Offline dorian001

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 31, 2009, 21:03:47 »
ja o dziwo nie żartuje ;>
gdzieś nawet wielbłądy widziałem, na serio było by fajnie :)

Offline carl

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 03, 2009, 11:04:27 »
 Mało jest modów z Muzułmanami  Aczkolwiek powiem wam ze z przyjemnością Zagrał bym jakimis ;p

mogę zaproponować nazwę Saracen sułtanate ;p

Mogę Test Zaproponować  nazwy jednostek ;p        

Saracen Tribman (chyba tak sie to pisało ;p)
                            ( Turbanik Tarcza jakaś kiepawa kiepawa włócznia Szata jak w WI Thamir Spearman) <Mam Nadzieje ze Alhadias czy jakos tak bez obrazy ;p nie bedzie zly aczkolwiek jak dla mnie fantastycznie wygladaja  przypominaja mi troche arabow ;p>
                       /                                                       I                                                     I
                      /                                                        I                                                     I
                     /                                                         I                                                     I
 Saracen Spearman                                             Saracen  Horsman                           Saracen Light Archer
(  Żeby jakoś podobnie wygladali Jak                  (Jak Saracen Spearman Tyle_______               I
Thamir light Horseman Tylko ze bez konia ;p)        że na kobyle )                             I               I
<Ehh znowu z WI> Thamir Rulez ;p ;p                             I                                   I       Saracen Archer                
    I                                                                            I                                    I           Saracen Elite Archer
  Saracen Veteran Spearman                                          I                                    I
    I                                                                             I                                   I
    I                                                                            I                                    I
Saracen WArior                                                       Saracen light horseman          I-------Saracen Archer Horseman
 (Jak w pop Zbroja Dr Heavy Scal)                           (Jak w WI Dezert Archer)                (Jak Saracen Light Horseman)
 Albo Cos podobnego ;p                                         Fajnie wyglada ;p                                             I
                                                                                   I                                                           I
                                                                                   I                                                           I
                                                                              Saracen Hevy Horseman                     Saracen Veteran Horse Archer
                                                                                                                                               I
                                                                                                                                               I
                                                                                                                                        Saracen Elite Horse Archer

Mniej wiecej ja tak to widze Jeźdźcy oczywiscie są z lancami ;p szybcy natomiast ze słabym pancerzem oczywiscie jakieś fajne bronie ( w Pop D"Shar są zaje***** )

Jeśli macie jakieś pomysły co do zmiany mojej koncepcji jestem otwarty na sugestie Razem może uda nam sie stworzyć fajna kulturę Muzułmanów ;p

PS: Przepraszam Twórców POP WI za zasugerowanie ich pracy żebyy twórca (Oczywiscie za zgodą wasza) mógł je wykorzystać jeśli mój pomysł mu sie spodoba               Pozdrawiam Twórców WI i PoP moje ulubione mody (Szkoda Tylko ze Wi To Beta) :D

Tu Sa Screeny Mam Nadzieje Ze Bedą Przydatne ;) poszperam moze cos jeszcze znajde

Ps:w PoP Też sa fajne tarcze i bronie mieczyki i wlocznie widac ja na niektorych screenach :)))
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2009, 16:38:42 wysłana przez carl »

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:01:27 »
Tego typu kulturę planuję dodać do moda jako jedną z dwóch nowych frakcji (drugą będą barbarzyńcy - tu również można składać sugestie), zatem prawie na pewno będzie coś w ten deseń.

carl, jeśli możesz, to fajnie by było, gdybyś przygotował jakieś screeny tych jednostek, bo za bardzo nie mam czasu grać w inne mody i ich szukać. ;) Ponadto w PoP ponoć sporo zbroi jest wziętych z paczki OSP maw'a, a tamte zbroje wybitnie mi się nie podobają i wolę zrobić własne od zera. A mając wzór bardzo szybko się można z nowymi teksturami uwinąć.

Wszelkie concept arty, czy nawet proste rysunki również będą bardzo pomocne (trochę takich już mam, ale tego nigdy za wiele ;) ). To dotyczy również frakcji barbarzyńskiej.

Offline Roland hr. Bretanii

• Utracjusz
  • *
  • Old, nervous and out of tune... RINGO!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:06:04 »
Daedalus służę pomocą;) Powinieneś mieć concept arty jeszcze dziś wieczorem;)

Offline Kradus

• Dei gratia dux Zendarae
  • Moderator Globalny
  • Zbrojny
  • **
  • Piwa: 279
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:56:34 »
To ja też coś zapodam [może się wam dziwne to wydawać], a mianowicie kultura "amazońska" (?); wojowniczkami  były by tylko kobiety, a wyglądało to by tak:

Drzewko rozwoju*:
(click to show/hide)

Ekwipunek*: [będę pisał tylko drugą cześć wojaczki]
(click to show/hide)

PS:
(click to show/hide)

PS2:
(click to show/hide)

PS3:
(click to show/hide)

PS*:
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2009, 12:59:56 wysłana przez Kradus »

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 03, 2009, 13:00:40 »
Proszę tylko nie Amazonki, ani żadni inni przybysze z innych kontynentów po za Azją, Europą;)

Offline Kradus

• Dei gratia dux Zendarae
  • Moderator Globalny
  • Zbrojny
  • **
  • Piwa: 279
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 03, 2009, 13:01:46 »
To tylko koncepcyjna nazwa, zobaczyłeś choćby drzewko rozwoju ?

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 03, 2009, 13:04:14 »
A za kogo ty mnie uważasz?! Oczywiście że wszystko przejrzałem i wyraziłem swoje zdanie, że nie lubię tego wszystkiego. Zresztą była już mowa o pakowaniu do RES-ach wszystkich nacji ze średniowiecznego świata.

Offline carl

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 03, 2009, 16:51:04 »
 Roland Roland tu raczej mozna pisac o kulturach jakie chcieli bysmy wybrac on wybral amazonki przedstawil pomysl popracowal troche nad tym a co dalej To Twórca ( Daedalus ) Zdecyduje czy doda Amazonki czy nie mi sie pomysl nie podoba ;p ale przeciez nie my decydujemy kazdy jest inny jedni amazonki drudzy Arabów ;p

Daedalus moge sprobowac dobrac staty dla jednostek ale to jutro jak z pracy wróce

Mam Też pare pomysłów co Do Bandyckiej kultury jak skoncze to napisze zamieszcze jakies screeny oraz male sugestie moze cos wykorzystasz ;p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2009, 17:00:51 wysłana przez carl »