Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nowi bohaterowie  (Przeczytany 11638 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordMacieq

• BANITA
  • Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
  • :DDD
Odp: Nowi bohaterowie
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 22, 2009, 21:37:48 »
Dobra Teraz lepiej.
Imie : Cher

"npc17_intro"  - Witaj O Mój Panie/Pani Bądź Pozdrowiony/a

"npc17_intro_response_1"  - Witam Czy chcesz mi coś powiedzić

"npc17_intro_response_2" - Chyba Powinienem już iść

"npc17_backstory_a" - Mój Panie pochodzę z biednej wsi Jayek w Królestwie Nordów, Nasze Miasto jestczęsto łupione Jeźdzcy morza atakuja nas prawie co dnia, Nasz życie to lęk by w nocy nas nie napadli

"npc17_backstory_b" - Moje życie to Podróżowanie do Stolicy DO miasta Sarghot i Branie Najemników ALe Pieniąze w wiosce się skończyły, Teraz nie Mamy po co żyć. Sołty źle władał naszą wsią więć uciekłem

"npc17_backstory_c" - Uciekłęm tu do Tej Tawerny Nie Mogłem wytrzymać we wsi. Moja Mataka zbieała kapustę na polach, Niestety zabito ją przzed kilkoma dniami, Mój ojciec naprawia Budynki i Buduje Domy, ale niestety my nie mamy ani pieniędzy ani też drewna.

"npc17_backstory_later" - Uciekłem ze Wsi Jayek bo naszą wioskę łupili. Moja Matka zginła a wieś jest bardzo zniszczona. Więc uciekłem

"npc17_backstory_response_1" - Może Byś mogł dołaczyć do mnie. U nas każdy Znajdzie pracę.

"npc17_backstory_response_2" - Yyy... Tak to intersujące muszę iść

"npc17_signup" - Och tak dziękuje Panie CHętnie Dołącze

"npc17_signup_2" - Mój Panie Jestem bardzo wykfalifikowany, moje umiejętności Ci pomogą

"npc17_signup_response_1" - DObrze Więc Witaj w moim odziale , Nie Wszycznaj awantur a obiecuję cię wynagrodzić

"npc17_signup_response_2" - Wiesz co muszę jescze pomyśleć

"npc17_payment" - Panie czy mogę otrzymać 100 denarów, mam nie spłacony dług u włąścicielki gospody

"npc17_payment_response" - Proszę ale wydaj je mądrze w tych cczasach trudno o pieniądze

"npc17_morality_speech" - Panie wiem że mam się nie awanturować ale Nie wiem zy to uczciwe robić coś takiego
"npc17_2ary_morality_speech" - Mój Władco Wiem że nie wolno mi się udzieląc ale muszę ,Bo to nie wypada czegoś Takiego robić

"npc17_personalityclash_speech" - Panie Nie CHe CIę Obrazić ,ale nie podoba mi się to że w naszej drużynie przebywa ...

"npc17_personalityclash_speech_b" - Nie chcę narzekać ale to nie wypada żeby dwaj wrogowie ja i ... byli razem po jedenej stronie

"npc17_personalityclash2_speech" - Wodzu Chcę oznajmić że niepodoba mi sie ze w odziale jest ...
"npc17_personalityclash2_speech_b"- Mój Dowódco Nie chcę być w odziale z ...

"npc17_personalitymatch_speech" - Panie bardzo się cieszę że w odziale przebywa ... Jestem jego wiernym przyjacielem

"npc17_personalitymatch_speech_b" - Panie ciesze sięz tego stanu rzeczy że nająłęś ... Cały odziałsię cieszy to zaczyt być jego Kompanem

"npc17_retirement_speech" - Panie Nie podoba mi się to co wyprawiasz. Nie chce cie obraźić ale muszę stąd odejść

"npc17_rehire_speech" - Witaj Panie. Pamiętasz Jak Razem Przebywaliśmy w Jednym odziale To Był zaszczyt ci służyć.  Tęsknie za twoim odziałem

"npc17_home_intro" - Panie Zbliżamy się pod Sarghot ,mogę powiedzieć więcej ??

"npc17_home_description" - Miato Sarghot to Stolica Królestwa Nordów To tu najmowałem ludzi do obrony wsi BArdzo wiele Dni tu Spędziłęm Prosząc o obronę. Nasza Wioska Jayek jest Bardzo wdzięcna Sarghot za pomoc w obronie, nasi ludzie to żywy dowód na wpływy króla. To Miasto to Twierdza nie do zdobycia. Ludzie są tutaj bardzo mili.

"npc17_home_description_2" - To przeogromne Miasto ma swoje słabe punkty, nie wiem czy ci powiedzieć panie ale Podczas ataku większość osób Jets Słabo uzbrojona. Miasto to słynie z handlu rybami tak jak nasza wioska. To tutaj Król napisał swój wiersz o naszej wsi pozwól że zacytuje.
" W małej wioseczce na północy
żyli ludzie co bali się nocy
wioska ta nieduża
ma wiele trudó codziennego  życia
Jak Król ma wiele obrusów do stołu nakrycia"

"npc17_home_recap" - Pochodzę ze wsi Jayek

"npc17_honorific" - Mój Panie/i

Jak wygląda kompletny bohater - na przykładzie Borchy:

0x000000019408424a5a6b31b71cd548eb00000 000001cdb5b0000000000000000

Str 8
Agi 7
Int 12
Cha 7

Umiejetności

Pierwsza Pomoc 3
Leczenie ran 3
Chirurgia 3
Budowanie 3
Plądrowanie 1
Zarządzanie wieźniami 1
Przywództwo 2
Szukanie Ścieżek 1
pozostałe 0

Broń

1reczna 39
2reczna 11
lance   33
Łuki 55
Kusze 76
Bron rzucana 26

Ekwipunek

Buty Koczowników
Kusza
Bełty
Sztylet
Łachy
Czapka
Pozdrowienia

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 140
Odp: Nowi bohaterowie
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 22, 2009, 22:01:35 »
Ech... To chyba dobry moment, by zamknąć ten wątek. Jeśli ktoś jeszcze będzie miał dobry pomysł na bohatera i będzie potrafił go dobrze zrealizować, to niech się do mnie na PW zgłosi. Błagam jednak, by przed zawracaniem mi głowy przeczytać pierwszy post tego tematu oraz krytycznym, w miarę obiektywnym okiem spojrzeć na postać swego herosa i stwierdzić, czy naprawdę jest wart całego zachodu.

LordMacieq, przykro mi, ale chyba stanowczo za wcześnie dla Ciebie na pisanie historii i dialogów.