Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Konfigurowalne jednostki - dyskusja  (Przeczytany 29403 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roland hr. Bretanii

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 0
  • Old, nervous and out of tune... RINGO!
Odp: Konfigurowalne jednostki - dyskusja
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 22, 2010, 21:29:24 »
Musicie wymyślać, aż tak długie nazwy jak np. Ciężki, doświadczony pikinier? Nie łatwiej napisać "Zbrojny pikinier"? Albo jeszcze lepiej: włócznik-pikinier... I koniec. Zero podziału na ciężkich czy doświadczonych... Tak samo z łucznikami: harcownik (niekoniecznie posiadałby łuk, w sporadycznych przypadkach mógłby mieć tylko oszczepy itp.)-łucznik-zbrojny łucznik
                                                                                    \kusznik- zbrojny kusznik
Po co robić jakieś monstrualne nazwy i "na chama" dorzucać przymiotniki przed nazwą właściwą?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 21:31:25 wysłana przez Roland hr. Bretanii »

Offline Dorogon

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 22, 2010, 21:58:05 »
Bo niektórym się tak podoba i jak chcą to będą tak pisać, Ty czytać tego nie musisz.

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Unsuccesfool
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 23, 2010, 09:51:07 »
Ale tu chodzi o wprowadzenie tego do moda, więc jeśli taka jest ich opinia mogą protestować ile zechcą. Strasznie wnerwiają mnie ludzie wyskakujący z tekstami w stylu: "Nie podoba się to nie komentuj." Ja osobiście myślę, że sensownie byłoby dobierać unikalny ekwipunek tylko najwyższym stadiom rozwoju wojsk, rycerzom, huskarlom, gwardzistom, sierżantom, et cetera, et cetera, bo w sumie co dowódcę obchodzi co ma na sobie jakiś tam wojak, pod warunkiem, że w ogóle ma coś co umożliwia walkę.
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 23, 2010, 15:55:48 »
Bo niektórym się tak podoba i jak chcą to będą tak pisać, Ty czytać tego nie musisz.

Wiesz co... lepiej się nie odzywaj jeśli nie wiesz jaki był przekaz mojego postu... Mówi Ci coś takie hasło jak: konstruktywna krytyka? Jeśli tak, to nie muszę rozwijać swojej wypowiedzi, bo zrozumiesz, że nie chciałem nikogo opier*olić. Jeśli zaś nie wiesz co ono oznacza to kończę z Tobą rozmowę w tej chwili albo jeszcze szybciej... -.-
Po za tym, do jasnej cholery chyba mogę wyrazić swoją opinię... Przez lata walczyliście o m.in. takie prawo a teraz sami nie pozwalacie innym na wyrażenia swojego zdania na dany temat. Narzekacie na zaborców, komunistów itd., a sami traktujecie czasem drugiego człowieka gorzej niźli kiedyś...

Ja osobiście myślę, że sensownie byłoby dobierać unikalny ekwipunek tylko najwyższym stadiom rozwoju wojsk, rycerzom, huskarlom, gwardzistom, sierżantom, et cetera, et ceter

Hmmm... Osobiście nie chciałbym, aby te ostatnie jednostki były uzbrojone na "maxa". Nie lubię gdy w grach są tacy super herosi, których można szybko "wyhodować". Dobieranie ekwipunku byłoby taką możliwością, która pozwalałaby nam na uzbrojenie swojego wojska na własne "kopyto", ale jednak wolałbym żeby zrobił to sam twórca modyfikacji i w uzbrajaniu nie przesadzał. Armia puszek nie jest piękna...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2010, 16:01:27 wysłana przez Roland hr. Bretanii »

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Unsuccesfool
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 24, 2010, 14:29:15 »
Myślę, że zdobycie w Native huskarla jest ciężka na tyle, by potem dało się ich ulepszać. A wydaje mi się, że tu będzie to jeszcze cięższe.
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 24, 2010, 14:43:59 »
Huskarla i owszem, ale już takiego rycerza swadiańskiego czy vagirskiego zdobyć to pikuś... pan Pikuś ^^