Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Gry bitewne oraz kącik modelarzy.  (Przeczytany 35684 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 148
  • Push humanity forward
Odp: Gry bitewne oraz kącik modelarzy.
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 09, 2018, 20:12:08 »
Z jakiej strony zamawiasz figurki? :)
Zamawiam bezpośrednio ze strony producenta -> https://www.games-workshop.com/en-PL/The-Hobbit
Za modelami, których nie ma już w ofercie GW z reguły rozglądam się dookoła ebayu.

A co do zamówień, dotarły do mnie już wszystkie paczki z posiłkami dla Gondoru! Ktoś rozpozna, co to za jednostki?

Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
  • Piwa: 137
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 09, 2018, 21:31:01 »
Teraz już rozumiem, dlaczego narzekałeś na ten materiał pod kątem plastyczności. Rzeczywiście te piki wyglądają dość komicznie w takim stanie.

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 148
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 10, 2018, 20:47:19 »
Niestety. Nie jestem z nich zadowolony, wiele złego słyszałem o żywicy Games Workshopu, ale nie sądziłem, że doświadczę wszystkich jej wad w pierwszych minutach kontaktu z nią. Zaczynam żałować, że wielu modeli nie kupiłem jeszcze w czasach, gdy były odlewane z metalu. I jednocześnie cieszę się, ze niektóre modele nadal są produkowane w dawny sposób i nie zastąpiła ich żywica Finecast. Ale muszę z tym żyć, mam po prostu nadzieję, że po pomalowaniu modeli, krzywe piki przestaną aż tak razić w oczy i mimo wszystko oddziały te zachowają swój elitarny charakter. Ale nim dojdziemy do ich malowania, to jeszcze trochę czasu upłynie. Najpierw muszę dokończyć konnicę, ale czasu mam ostatnio trochę mniej. W każdym razie, panowie wyżej są następni w kolejce po konnych. A w dalszym planie, zamierzam zrobić ankietę z pytaniem, którą armię powinienem zrewitalizować w następnej kolejności. Oczywiście w pierwszym rzucie dam tylko armie, w której mam jeszcze kompletnie niepomalowane figurki, gdyż mimo wszystko wolę najpierw pozbyć się "szaraków". Dopiero potem zabiorę się za armie, które są w pełni pomalowane, ale wymagają poprawek/ przemalowania.

A wybór jest dosyć spory:
- Gondor
- Rohan
- Moria/ Khazad Dum (Krasnoludy)
- Erebor
- Leśne Elfy (Mroczna Puszcza)
- Leśne Elfy (Galadhrimowie)
- Wysokie Elfy
- Księstwa Lenne Gondoru (obecnie wliczane przeze mnie do Dol Amroth, gdyż figurki innych lenników są wręcz pojedyncze)
- Mordor
- Minas Morgul
- Moria (gobliny)
- Isengard
- Rhun
- Harad i Umbar

To chyba wszystkie armie, którymi oddziałami na razie dysponuję. Niektóre są lepiej rozbudowane, inne mniej. Generalnie zawsze w swojej kolekcji staram się zachować mniej więcej balans pomiędzy siłami dobra i zła. Są armie, które w zasadzie ciężko jeszcze nazwać armią z prawdziwego zdarzenia (Mroczne Puszcza... ekhem..), ale te również będą w trakcie rozbudowywane. Mam też zamiar rozpocząć tworzenie kompletnie nowych armii, między innymi Żelaznych Wzgórz, czy legionu Azoga, armii elfów Thranduila, którą wzmocniłbym obecną piechotą leśnych lefów. Cały czas też wzmacniam te całkiem już nieźle rozbudowane oddziały. No, to długa droga, jak będzie zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2018, 00:45:07 wysłana przez Alkhadias »
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!