Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Seria Mass Effect  (Przeczytany 10940 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
Odp: Seria Mass Effect
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 28, 2015, 22:34:34 »
Nie dałem rady przejść trójki właśnie przez te call of duty w gameplayu i jakiś spadek w klimacie całej fabuły i poszczególnych postaci. Dwójka zarąbista gra, mistrzowska, jedynka świetna, ale jeszcze mocno w stylu cRPG jak jakiś Kotor.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 700
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 28, 2015, 22:47:27 »
No nie wiem, ja tam trójkę wspominam dosyć pozytywnie. Nie było to może coś, co zachwycało tak bardzo jak poprzednie części, ale nadal poziom trzymała. Jedyne co denerwowało, to konieczność gry w MP żeby podwyższyć gotowość bojową, bo ja na ten przykład nie mogę się połączyć z internetem moim PS3 i pomimo zebrania (chyba) 100 procent zasobów wojennych ich ilość była w finale zredukowana o połowę co uniemożliwiło mi zobaczenie zakończenia z najlepszymi siłami.
Co oznacza samo słowo "satelity" [...] ? "Sat" pochodzi od Saturna i satanizmu - sataniści są wyznawcami Saturna. "Elity" to są elity, władza. Cały wyraz satelity to są satanistyczne elity. I to by się zgadzało, bo rządzą nami elity satanistyczne. ~Miłar z Lechii

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 28, 2015, 22:57:58 »
Ja na PC mam jakąś nową edycję, gdzie wystarczy tylko 3100 wymiernej gotowości bojowej. Te zakończenia wg. dziwne takie, zwłaszcza ta Synteza, gdzie wszystko jest aż nazbyt różowe. Szkoda tylko biednej Tali xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2015, 13:29:15 wysłana przez ZdzisiuDywersant »
Suprajs, podpisu brak!

Offline Vikapolyak

• BANITA
  • Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Seria Mass Effect
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 07, 2016, 16:41:58 »
Ive never actually heard of Mass Effect, but after watching that video I definitely want to play it.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 06, 2018, 21:03:52 »
Mały odkop: czy w ogóle są jakieś mody skupiające się na dodawaniu nowej zawartości (nowych questów, planet, układów, NPCów itd.) do pierwszej części Mass Effecta? Jeśli tak to poproszę o nazwę albo link, na razie i tak nie mam czasu grać, ale w niedalekiej przyszłości chętnie pyknę sobie znowu w ME.
Co oznacza samo słowo "satelity" [...] ? "Sat" pochodzi od Saturna i satanizmu - sataniści są wyznawcami Saturna. "Elity" to są elity, władza. Cały wyraz satelity to są satanistyczne elity. I to by się zgadzało, bo rządzą nami elity satanistyczne. ~Miłar z Lechii

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 150
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 06, 2018, 23:15:21 »
Polecam tę stronę: https://www.nexusmods.com/masseffect/?tab=popular+%28all+time%29

Nigdy żadnych nie używałem do ME, a wybór jest zacny.
That boy look shook every time that he look
But I ain't gotta touch him 'cause karma's a douche

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 07, 2018, 16:46:16 »
Znam Nexusa i korzystam z niego do różnych gier, żeby było śmieszniej przeglądałem go jakiś czas temu w poszukiwaniu właśnie moda do ME i na żadną taką modyfikację niestety nie trafiłem.
Mimo wszystko dzięki za chęci.