Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Wasza twórczość, pasje, hobby, działania / Odp: 💥 Xięstwo Warszawskie: Szyk Pułku w Boju 💥
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Veinrus dnia Dzisiaj o 02:01:47 »
Dobrze, ale wydzielić można zasady ustawiania na polu walki pułków i batalionów wchodzących w skład dywizji i brygad. W końcu te twory musiały w jakiś logiczny sposób się na tym polu ustawić, dojść a nawet zaatakować :DDD (dziwne nie)
Tak, lecz ustawienie ich w polu wiązało się z początkowym umiejscowieniem ich na mapie wojny, w sztabie. Natomiast, realne użycie było tylko na szczeblu batalionu.
2
Wasza twórczość, pasje, hobby, działania / Odp: 💥 Xięstwo Warszawskie: Szyk Pułku w Boju 💥
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rivet dnia Dzisiaj o 01:25:29 »
Dobrze, ale wydzielić można zasady ustawiania na polu walki pułków i batalionów wchodzących w skład dywizji i brygad. W końcu te twory musiały w jakiś logiczny sposób się na tym polu ustawić, dojść a nawet zaatakować :DDD (dziwne nie)
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stasiulek dnia Dzisiaj o 01:20:27 »
M.in. dlatego, iż taktyka z wysokości brygad i dywizji, to administracyjny twór. Batalion jest podstawową i najskuteczniejszą formacją w polu, gdzie pułk, to jego administracyjny organizator.
Zawsze możesz pobawić się w szkołę żołnierze - polskie i francuskie komendy (francuskie fonetyczne). Oczywiście nie wspominając o sekcji i samym plutonie.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Veinrus dnia Dzisiaj o 01:15:46 »
Panie Generale a gdzie są formacje, taktyki i ruchy na szczeblu brygad i dywizji? Nie no, elegancko zrobione. #VenirusNaGenerała
M.in. dlatego, iż taktyka z wysokości brygad i dywizji, to administracyjny twór. Batalion jest podstawową i najskuteczniejszą formacją w polu, gdzie pułk, to jego administracyjny organizator.
5
Rozmowy o Bannerlord / Odp: M&B 2 - Dyskusja o frakcjach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rivet dnia Dzisiaj o 01:06:37 »
Cieszy mnie że Imperium będzie miało "husarie" w roosterze. Nie ma to jak frakcja z dobrą szturmową kawalerią. #bojówkaHewiCav
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rivet dnia Dzisiaj o 00:58:16 »
Panie Generale a gdzie są formacje, taktyki i ruchy na szczeblu brygad i dywizji? Nie no, elegancko zrobione. #VenirusNaGenerała
7
Klany / Odp: [H:NaW][LV] Légion de la Vistule
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Veinrus dnia Dzisiaj o 00:56:54 »
Dla mnie Holdfast, nie jest ważne, jaki by był, to nie posiada systemu walki na broń białą. Jest ona mierna i niegrywalna - a jest to kluczowe dla rozgrywki (dla mnie).
DLC: Napoleonic Wars nie oferuje już nic, co mogło by być rewolucyjne. Holdfast był jedyny, który mógłby zainteresować. " Wystrzał" gry oraz jej mankamenty związane z rozgrywką spaliły na panewce. Możliwość zafascynowania oraz przytrzymaniu graczy do tej produkcji zakończyły się, a wszelkiego rodzaju "łaty" czy "dopracowania" gry są w 90% tylko graficzne i modelowe. Brak poważnym napraw systemu walki od dłuższego czasu - a szkoda.
8
Gry Strategiczne / Ancestors Legacy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rivet dnia Dzisiaj o 00:46:17 »
Nie wierzę, że tutaj nie ma tego tytułu. Osobiście grałem i przeszedłem prawie wszystkie kampanie. Gra jest wymagająca czasami monotonna, ale ogólnie warta zagrania. Ładna grafika i  wyczesany soundtrack wiele rekonpensują. Spoko są jeszcze animacje walki, ale koni za to tragiczne. Polecam kupić po taniości jak będziecie mieli okazje. Ja swoja deluxe edycje wyhaczyłem za ok 80zł.

jak ktoś nie wie o czy mowa:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=34216

próbka soundtracku:
https://www.youtube.com/watch?v=muWSEZ6mTtU

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rivet dnia Dzisiaj o 00:21:06 »
Francuzi ich zablokowali na Malcie i odcięli dostęp do świata zewnętrznego...

teraz tylko Putin musi się oburzyć i mamy powtórkę z historii.

Czy przypadkiem Ty również nie podzielałeś zanadto entuzjazmu, goszczącego w naszych sercach na wieść o rychłym wyjściu wczesnego dostępu do tej gry?
https://www.youtube.com/watch?v=eoxbVWIl67Q  :)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stasiulek dnia Dzisiaj o 00:17:52 »
Warband jest nie do zajechania, ale przyznać trzeba, ze twórcy HF swoim opieszalstwem tylko pomagają w zdychaniu gry.
Francuzi ich zablokowali na Malcie i odcięli dostęp do świata zewnętrznego...
to nie było "jaranie" to był entuzjazm :)))
Jak wolisz... Zatem: "Czy przypadkiem Ty również nie podzielałeś zanadto entuzjazmu, goszczącego w naszych sercach na wieść o rychłym wyjściu wczesnego dostępu do tej gry?"
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10