Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)  (Przeczytany 249201 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negreanu11

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)
« Odpowiedź #2160 dnia: Czerwiec 19, 2017, 09:27:35 »
Witam, jestem nowy na forum, mocno zainteresowała mnie nadchodząca premiera Bannerlord, niestety 1 część mnie jakoś ominęła, jako że jeszcze trochę trzeba poczekać pomyślałem że warto będzie nauczyć się podstaw mechaniki i poznać bardziej tą grę, zakupioną mam edycje warband i tu proszę o pomoc, chciałbym abyście zasugerowali jakąś modyfikacje która usprawnia mechanizmy które nie były dopracowane przez autorów i ogólnie którą polecilibyście na początek nowemu graczowi. Native wystarczy ? Z góry dziękuję ;)

Offline Yuzu

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -12
« Odpowiedź #2161 dnia: Czerwiec 19, 2017, 11:43:26 »
chciałbym abyście zasugerowali jakąś modyfikacje która usprawnia mechanizmy które nie były dopracowane przez autorów i ogólnie którą polecilibyście na początek nowemu graczowi

Odpowiedź jest krótka i prosta: Floris
-> Nie zdaj matur
-> Za karę mama odłącza ci kabel zasilający od kompa
-> Nie umiesz go wpiąć z powrotem, mimo że leży sobie obok
-> Koniec kariery na NW

Życie pewnego poległego wojownika w pigułce.
Zapalmy mu po świeczce (*)

Offline Negreanu11

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2162 dnia: Czerwiec 19, 2017, 13:56:52 »
Dzięki ;D

Offline piotrek1996

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 4
  • Czas bohaterów miną Wiglafie
« Odpowiedź #2163 dnia: Czerwiec 19, 2017, 16:37:10 »
Łoo zdążysz jeszcze zagraci  w wiele modów zanim MB2 wyjdzie;p
Polecam też Cadmus Floris Expansion
link:
Więcej przedmiotów,mniej błędów,ładniejsze mapy potyczek.
Floris już mi się przejadł. Na szczęście pojawiaja się dużo takich paczek jak F. Niektóre rozbudowują mechanikę nie zmieniając grafiki. Dzięki temu można sobie pozwolić na zwiększenie liczby wojowników. Ehh 150vs150 jeszcze jak mod dodaje formacje i zwiększa mapę potyczek jak Cadmus.. chociaż co do tej mapy to nie jestem pewien 

Pamiętam że kiedyś lubiłem wracać do MB1 tylko po to żeby powalczyć 500vs500.

Offline Negreanu11

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2164 dnia: Czerwiec 19, 2017, 19:34:40 »
Jezeli dobrze przeczytalem ta modyfikacja jest na bazie florisa z tym ze nie podmienia tekstur a dodaje wiecej elementow ? Cadmus Floris Expansion>Floris Modpack ? :) Tym bardziej ze widze update w tym roku co mnie mocno cieszy ;D

Offline Negreanu11

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2165 dnia: Czerwiec 19, 2017, 19:59:23 »
Ok, rowniez dodaje sporo tekstur inne pytanie tylko czy skoro to jest tak jakby nowsza wersja jest sens probowac zwyklego florisa ? Na plus jedynie dalbym to ze floris jest spolszczony i jesli chodzi o fabule byloby to pomocne.

Offline VarroN

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #2166 dnia: Sierpień 30, 2017, 17:07:44 »
Witam wszystkich po długiej przerwie od M&B ! Panowie szukam może nie tyle co moda a małego dodatku do gry którego mi brakuje dla klimatu a konkretnie dźwięku Rogu zagrzewającego do boju... Czy ktoś wie czy jest coś takiego ? Działający na zasadzie np. jak klikamy "Do ataku" żeby było coś takiego przykład : https://www.youtube.com/watch?v=LLTGuFzbfZo albo pod jakimś przyciskiem specjalnie. Gdyby ktoś coś wiedział z góry dziękuje. A jeśli ktoś się zna i potrafi coś takiego zaimplementować do gry to jestem w stanie zapłacić :]

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 65
  • http://icryeverytime.com/
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2167 dnia: Sierpień 30, 2017, 17:51:11 »
Witam wszystkich po długiej przerwie od M&B ! Panowie szukam może nie tyle co moda a małego dodatku do gry którego mi brakuje dla klimatu a konkretnie dźwięku Rogu zagrzewającego do boju... Czy ktoś wie czy jest coś takiego ? Działający na zasadzie np. jak klikamy "Do ataku" żeby było coś takiego przykład : https://www.youtube.com/watch?v=LLTGuFzbfZo albo pod jakimś przyciskiem specjalnie. Gdyby ktoś coś wiedział z góry dziękuje. A jeśli ktoś się zna i potrafi coś takiego zaimplementować do gry to jestem w stanie zapłacić :]

Jeśli masz pieniądze, to lepiej by było gdybyś wydał je na DLC Viking Conquest. Istnieje tam róg jako item do zdobycia dzięki któremu dajemy naszym jednostkom premię na polu bitwy.
Po zdobyciu należy umieścić go w jednym ze slotów na broń, po czym użyć jak gdybyś chciał zaatakować. Wydobywa się z niego charakterystyczny dźwięk, na którym ci zależy.

Nie pamiętam wprawdzie jak go zdobyć, ale wydaje mi się, że był to losowy drop podczas walk z lordami.

Co do implementacji komend głosowych - był gdzieś na forum Taleworlds Open Source skrypt na to, jednak po długim szukaniu, nie udało mi się go znaleźć :/

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline VarroN

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2168 dnia: Sierpień 30, 2017, 18:10:55 »
W sumie wolałbym do klasycznego Warbanda coś ;/ na zasadzie dogrania jak Diplomacy. Ale dzięki za odpowiedź.

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 65
  • http://icryeverytime.com/
« Odpowiedź #2169 dnia: Sierpień 30, 2017, 18:40:51 »
W sumie wolałbym do klasycznego Warbanda coś ;/ na zasadzie dogrania jak Diplomacy. Ale dzięki za odpowiedź.

Głowa do góry. Poszukam jeszcze trochę i może ci to ogarnę do zwykłego Nativa jak znajdę ;)

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline VarroN

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2170 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:24:07 »
Jeszcze jedno czy jest mod który  nie zmienia Nativa tylko dodaje  nowe zbroje/bronie ? Coś jak w modzie Kingdom. Poprostu chciałbym  Nativa odświeżyć nie ingerujac w mechanike gry. Pozdrawiam.

Offline Kradus

• Anty Swadia od 0.808
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 217
  • Stanisław Cat Mackiewicz
« Odpowiedź #2171 dnia: Wrzesień 03, 2017, 12:59:23 »
Szukasz moda który ma troszkę zmian, ale jest nadal w świecie native, czy po prostu czysty native tylko z nowymi przedmiotami? Bo jeśli to pierwsze, to zdecydowanie polecam Florisa. Zwykły jest bardzo fajny, a Expanded już w ogóle. Tylko ma więcej zmian ;) Ale głównie pozytywnych, urozmaicających grę, więc nie broniłbym się na Twoim miejscu przed nimi.

Offline VarroN

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2172 dnia: Wrzesień 03, 2017, 13:41:09 »
Hmm wole native ale z "szatami" florisa albo Kingdom, jedyne co mam wgrane to Diplomacy i mi to wystarcza. Tylko te przedmioty z nativa ubogie :/. Zbroja płytowa np. wygląda  daremnie. W florisie nie pasowało  mi pare rzeczy choćby  strzelanie z łuku strzały  mają  tam śmieszny  zasięg.