Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Bany na serwerach Tawerny, problemy i wątpliwości  (Przeczytany 52013 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SaddamKrK

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 46
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Bany na serwerach Tawerny, problemy i wątpliwości
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:02:12 »
Może by dać komuś admina, z ludzi zaufanych co dosyć często grają? Danie hasła admina, które w każdej chwili można zmienić w razie ew. nadużyć, nie będzie chyba tak straszne? To co się dzieję na serwerze, to kpina powszechne tk, spamowanie poolami, a na admina trafić to cud. A więc jeśli ten mod ma jakoś funkcjonować to radzę rozważyć, podarowanie hasła admina kilku osobom, które często grają, bo w tej chwili dla mnie mod jest niegrywalny przez ludzi którzy grają na serwerze ;o

(click to show/hide)
Like it.

Offline Adiq

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:22:39 »
Proszę o zbanowanie cały RTF
(click to show/hide)
Mam dużo świadków ze wieloma innymi screenshotami

Nie chcę nic mówić, ale ChW też nie jest bez winy. Prowokowali nas kopiąc na respie, czy strzelając w plecy, niestety screenów nie mam, ale kilku graczy to widziało. Jeszcze niektóre teamkille nie były specjalne, bo niektórzy gracze tak chodzą, że podłażą prosto pod celownik i dostają kulkę w łeb. Jedynie mogę się przyznać, że specjalnie teamkillowałem członków klanu Chw, gdyż sami to wszystko zaczęli. Działo się to na przełomie jednego dnia, a te screeny są z całego tygodnia, gdyż niektóre było robione podczas niechcącego postrzelenia innego gracza. Prosiłbym o odbanowanie RTF_Skorupy i RTF_Ajhada, ponieważ ta kłótnia to moja wina, a oni próbowali mnie jedynie chronić przed graczami z ChW, którzy mnie też teamkillowali, screenów nie mam, bo nie wiedziałem, że wybuchnie z tego taka afera. Przepraszam w imieniu swoim i klanu RTF. Prosiłbym jeszcze o wymierzenie kary członkom klanu ChW, gdyż oni też nie są bez winy.

Offline Rines

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:36:11 »
Wiesz co tak się składa że grałem raz z wami(jestem w ChW) i jakoś nie przypominam sobie aby któryś z nas kopał albo strzelał w gracza RTF_Skorupa który nagle po respie zaczął teamkilować wszystkich w koło-Po prostu chodził i bił wszystkich. W efekcie dostał BANA ku wielkiej radości innych graczy na serwerze(między innymi ty chyba też dostałeś BANA ale nie jestem pewien czy to byłeś ty ;) ) Ale wiem jedno-za takie coś powinien być BAN na stałe bez możliwości zdjęcia go bo takie zachowanie psuje zabawę wszystkim, WSZYSTKIM!!!!

Offline Michał Warszawiak

• Pijus
  • *
  • Piwa: -8
  • 4pp_XW_KprGr_WarszawiaK
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:39:02 »
Adiq nie kłam po prostu nie masz nic na swoją obronę i wymyślasz .
Te wczorajsze screeny są z jednego dnia (1 godziny)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2011, 17:44:22 wysłana przez Michał Warszawiak »

Offline SaddamKrK

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 46
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:43:51 »
Działo się to na przełomie jednego dnia, a te screeny są z całego tygodnia, gdyż niektóre było robione podczas niechcącego postrzelenia innego gracza.

Taak? To ciekawe, bo akurat byłem wczoraj wieczorem na TS'ie, kiedy te wszystkie TK ze screenów miały miejsce i słyszałem, co się działo. Sam kazałem chłopakom robić ss'y z tych zajść. Mogę nawet pokazać daty ich utworzenia. Aha, chciałbym ci jeszcze przypomnieć, że ChW istnieje dopiero od 9 sierpnia (czyli 2 dni) i wcześniej nikt nie właził w tym tagu na serwer. Bardzo cię proszę Adiq, nie kłam, bo kłamstwo ma zawsze krótkie nogi.

Co do tych prowokacji... nie widziałem tego, ale jeśli takowe były, to następnym razem przyjdź z tym do mnie (albo napisz do serwer admina). Wtedy będziesz miał czyste sumienie, a trollstwo i chamstwo będzie ukarane.  

Offline MacTomas

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:46:23 »
Nie chcę nic mówić, ale ChW też nie jest bez winy. Prowokowali nas kopiąc na respie, czy strzelając w plecy, niestety screenów nie mam, ale kilku graczy to widziało. Jeszcze niektóre teamkille nie były specjalne, bo niektórzy gracze tak chodzą, że podłażą prosto pod celownik i dostają kulkę w łeb. Jedynie mogę się przyznać, że specjalnie teamkillowałem członków klanu Chw, gdyż sami to wszystko zaczęli. Działo się to na przełomie jednego dnia, a te screeny są z całego tygodnia, gdyż niektóre było robione podczas niechcącego postrzelenia innego gracza. Prosiłbym o odbanowanie RTF_Skorupy i RTF_Ajhada, ponieważ ta kłótnia to moja wina, a oni próbowali mnie jedynie chronić przed graczami z ChW, którzy mnie też teamkillowali, screenów nie mam, bo nie wiedziałem, że wybuchnie z tego taka afera. Przepraszam w imieniu swoim i klanu RTF. Prosiłbym jeszcze o wymierzenie kary członkom klanu ChW, gdyż oni też nie są bez winy.
Jeśli o chodzi o wczoraj  - 3 razy zostałem steamkillowany przez Ciebie. A co do "strzelania Ci w plecy" i "kopania Cię na spawnie" - nawet nie miałbym szans tego zrobić - ginąłem na samym początku rundy, odjeżdżając parę kroków. Ginąłem na spawnie od twoich strzał. Podchodziłem Ci pod celownik? Nie wiedziałem, że masz w zwyczaju szycie strzałami w bramę jakby to był wróg.
Tutaj 3 screeny, nawet widać tk w jednej rundzie zaraz po drugiej i moje ciało przy bramie.
http://imageshack.us/g/580/2011081000003.jpg/

PS Polla niestety odrzucił wtedy admin, który wszedł tylko na chwilę. Nie wiem co RTF o nas powiedział, bo domyślam się że to oni go wezwali.

Offline Adiq

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 11, 2011, 18:03:42 »
Trochę trudno w to uwierzyć, że chodzimy po serwerach i wszystkich teamkillujemy bez powodu, tacy to my nie jesteśmy. Bez powodu was nie zabijaliśmy, sami zaczęliście tylko oczywiście screeny, które nam pokazujecie nie są kompletne, ukazane są tam sceny jak my was zabijamy, a jak wy nas to już nie łaska pokazać. Nie robiłem screenów, bo nie chce mi się bawić w spiski,  kłótnie itp. Prawdę mówiąc sami to zaczęliście i nie chcecie się do tego przyznać.  

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 132
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 11, 2011, 18:09:43 »
Skończcie tą kłótnię, właśnie poprosiłem Daedalusa o logi z serwera, sam je przeanalizuję i osobiście wlepię bana każdemu kto prowokował lub odpowiadał na prowokacje.

Czy was w domu nie uczą w ogóle kultury? Kto nie potrafi się zachować na publicznym serwerze nie będzie grał w ogóle.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Zowi

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
  • Palahniukista
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2011, 19:18:01 »
Jedynie mogę się przyznać, że specjalnie teamkillowałem członków klanu Chw, gdyż sami to wszystko zaczęli.
Bardzo przepraszam, że przedłużam dyskusję, ale chcę powiedzieć jeszcze coś, co jest moim zdaniem dość istotne. Chodzi o to, teamkillowałeś nie tylko członków Chw. Ja też zostałem zteamkillowany przez Ciebie (oczywiście nie należę do CHW) . Więc proszę, jeżeli chcesz być traktowany poważnie, to pisz prawdę.  
別企圖。
Bié qǐtú.

Pozdrowienia dla wszystkich akapków :*

Offline Arturos

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 11, 2011, 21:22:15 »
Ja się przyznam bez bicia.
Dziś podczas Inwazji na Wagenburgu glitchowałem na jednej z przyczep ponieważ nie wiedziałem że to glitch.

Wszystkich graczy urażonych przepraszam.
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Markas

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 14, 2011, 20:22:39 »
Proszę o zbanowanie trolli z klanu  RTF na serwerze. Ciągle podszywają się i team killuja na serwerze. Kilka osób to widziało i kto będzie chciał to potwierdzi to, nie dzieje się to od dzisiaj ale od kilku dni, pisał to ktoś nawet w ich temacie, że teak killuja i trolluja na serwerze. Prosze o szybką reakację ze strony adminów.Jak na razie widzę tylko, że admini nic nie robią a na serwerze zobaczyć jakiegoś to, jak znaleźć czterolistną koniczynę. Chodź teraz widzę że mieli być dawno zbanowani.

Proszę o zbanowanie:RTF_Skorupa,RTF_Adiq.

Pozdrowienia dla Ready to FapFap
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2011, 21:01:04 wysłana przez Markas »

Offline Richard_Delancey

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
  • Полковник Славного Запороського Війська Мосій Шило
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 14, 2011, 20:25:15 »
Prawda, a teraz Gulyanickiemu puściły nerwy, zabił jednego to chcą robić screeny i raportować -.-
Слава Україні!

Offline Daedalus

• Moderator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 139
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 14, 2011, 22:35:52 »
RTFów z przyjemnością zbanuję. Sam miałem okazję przyjrzeć się ich debilnym zachowaniom. A skoro na słowne ostrzeżenia nie reagują, to trzeba to załatwić inaczej...

Offline Adiq

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 14, 2011, 23:32:14 »
Proszę o zbanowanie trolli z klanu  RTF na serwerze. Ciągle podszywają się i team killuja na serwerze. Kilka osób to widziało i kto będzie chciał to potwierdzi to, nie dzieje się to od dzisiaj ale od kilku dni, pisał to ktoś nawet w ich temacie, że teak killuja i trolluja na serwerze. Prosze o szybką reakację ze strony adminów.Jak na razie widzę tylko, że admini nic nie robią a na serwerze zobaczyć jakiegoś to, jak znaleźć czterolistną koniczynę. Chodź teraz widzę że mieli być dawno zbanowani.

Proszę o zbanowanie:RTF_Skorupa,RTF_Adiq.

Pozdrowienia dla Ready to FapFap

My nic takiego nie robiliśmy, ta historia jest wymyślona przez tibijczyka którego wyrzuciliśmy z klanu, bo grał cały czas w tibie i olewał treningi oraz sparingi. Teraz mści się i opowiada wymyślone historię na nasz temat. Nikogo nie team killowaliśmy, ani trollowaliśmy, ogarneliśmy się po aferze z CHW i od tego czasu zachowywaliśmy się na serwerze przyzwoicie( Wielu graczy może potwierdzić, że nie robiliśmy nic co mogło przeszkadzać w grze) . To ten tibijczyk zaczął obrażać nasz klan oraz teamkillować skorupę, który zmienił sobie nick na templariusz, co przecież zabronione nie jest. Nawet w tym poście obraził majestat naszego klanu przez co proszę administratora forum o ukaranie go.  Tutaj zamieszczam screena gdzie Kozak_nvz_Gregory_Gulyanicky, czyli Markas teamkillował Skorupę na respie, zabił nawet Hc_Sephiroth, który wystąpił w obronie Skorupy.
(click to show/hide)
Jeśli to nie starczy to obejrzyj sobie logi Daedalusie i zobaczysz kto jest wszystkiego winien. Prosiłbym o odbanowanie nas oraz ukaranie tego oto gracza za fałszywe oskarżenia oraz prowokację.

Ps. Przepraszam Daedalus za to gwizdanie na serwerze, obiecuję że to się już nie powtórzy.

Offline Markas

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 15, 2011, 01:09:28 »
...Nikogo nie team killowaliśmy, ani trollowaliśmy, ogarneliśmy się po aferze z CHW...

Ciekawe kto wierzy w te słowa. Hmy..  CHw jak tam wasza opinia o tym? :D

Haha, niezłą bajeczkę wymyślili grupowo... ciekawe ile im zajęło obmyślanie tak chytrego planu :D. Właśnie widać na tym screenie kto pierwszy kogo zabił. Pierwszy zabił mnie(RTF_Skorupa podszywający się pod Templariusz, czyli mój nick z native) po ledwo co zmienianej mapie i pierwszej rundzie.I jeszcze przez kilka rund team killował mnie. To, że zabiłem kolesia z HC to był przypadek bo się odsunął wtedy baran którego chciałem zabić w swojej obronie (Zaraz po respawnie w drugiej rundzie. I potem go przeprosiłem gdy tamten dostał bana przez polla, za te teamkillowanie mnie. Było na serwerze około 15-20 osób, bez powodu by ten troll nie dostał bana wszyscy to widzieli :) ). Poza tym admini maja logi, wy zaś bajeczki i myślę, że w końcu dostaniecie ten bany na które tak ciężko pracujecie od kilku dni ;). adiq, próbuje mścić się za to, że odchodząc zabrałem kilka osób. I odchodząca osoba napisała kilka słów prawdy co się dzieje w tym burdelu na kółkach prowadzonym przez adiq i jego grupkę trolli. Ja już tu nie napiszę więcej bo nie lubię spamić i płakać, wymyślając bajeczki na forach jak te... hmy... dzieciaki lekko ujmując.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2011, 01:20:15 wysłana przez Markas »