Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: BattleServer- propozycje i dyskusje ogólne [2013-2014]  (Przeczytany 9520 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SaddamKrK

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 46
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: BattleServer- propozycje i dyskusje ogólne
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 26, 2013, 19:15:24 »
Wszyscy 3 moga byc.

Offline Luther

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 26
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2013, 19:20:31 »
Ja się wypowiem tylko o Teoissie. Moim zdaniem się nadaje ma doświadczenie z PW moda, jak dobrze pamiętam był tam administratorem więc wie to i owo. Nie wiem jak z Nativem ale raczej nic dziwnego lub głupiego nie będzie robił.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 500
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2013, 19:45:53 »
Co do mojej "kandydatury". Dałem tylko cynk Dyktatorowi, że może wpisać mnie na listę adminów bo i tak mam dostęp do bazy serwera a więc de facto mam tego admina i było by nie fair wobec ludzi gdyby nie byli poinformowani o tym fakcie. Z admina jednak nie mam zamiaru korzystać (chyba, że byłbym akurat był na serwerze i coś by się działo niepożądanego i nikogo innego by nie było) nie mam zamiaru się angażować w żadne adminowanie bo nie mam na to czasu. A jak zmienicie dane dostępu do bazy to całkiem możecie mnie skreślić.

Pozdrawiam

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 702
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 28, 2013, 00:20:24 »
Czas na małe ogłoszenie!

W najbliższy piątek i sobotę planujemy testy nowych map z (udostępnionego przez autora) Filcpack'u. Pięć map bitewnych (w tym Koloseum, Akademia z Heroes of M&M V i inne, równie ciekawe) oraz dziesięć bitewno-oblężeniowych. Szczegóły o kolejce testów i trybów zostaną zapewne ustalone w czwartkowy wieczór. Całość będzie się odgrywać od godziny 18 w obu podanych wyżej terminach.

Prócz randomowej gry (pod czujnym okiem administracji..) planujemy też bardziej zorganizowaną formę gry. Potrzebujemy jednak ochotników. Klany/grupy oraz poszczególnych graczy proszę o wpisywanie się w tym temacie. Post powinien zawierać dni, w których bylibyście chętni do gry (piątek, sobota), godziny (od...do...), preferowany tryb(bitwa, oblężenie) oraz rodzaj gry (randomowa gra, zorganizowana bitwa między klanami/grupami, przewidziane także mixy- bitwa zorganizowana (z dowodzeniem) między drużynami, w których znajdują się wymieszani gracze z różnych klanów lub bez nich). W przypadku rodzaju i trybu gry można podać więcej niż jedną odpowiedź ;) Przypominam też, że na takie sytuacje Tawerna przygotowała specjalne pokoje na swoim ts :).

Ogłoszenie na boku ...
Jeżeli jest jeszcze jakaś spóźniona osoba, która chciałaby zostać administratorem serwera, to proszę o PW do mnie. Zgłoszenie rozważymy, jeśli w najbliższym czasie zwolni się miejsce lub dwa...

Wasze inicjatywy
Jeśli komuś chodzi po głowie zrobienie własnego eventu lub małego turnieju, to również proszę o PW. Battleserver jest jak najbardziej otwarty na takie inicjatywy. W niedalekiej przyszłości administracja na pewno coś przygotuje, ale chętnie też wspomoże niezależne projekty.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2014, 21:52:40 »
OGŁOSZENIE

Po dość długim czasie (ale lepiej późno niż wcale ;p) uznaliśmy, że Teoiss i Prussak dostaną wysokie uprawnienia na ID. Ich okres próbny skończył się pomyślnie. Przez ten cały czas nie zrobili nic na szkodę serwera, a nawet angażowali się tam, gdzie trzeba było.

Dodatkowo do naszej ekipy dołącza Pitbull, który dostanie średnie uprawnienia na ID. Zacznie więc swój okres próbny ;>

Offline Apocalyps

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -7
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 03, 2014, 17:38:56 »
Mógłby ktoś ruszyć tyłki i patologie z serwera pobanować?
Mam na myśli całe to DTPL(czy jakoś tak)...

http://zapodaj.net/798c710bd9e4a.jpg.html
http://zapodaj.net/18000f4403981.jpg.html
http://zapodaj.net/db3ee96230bb4.jpg.html
http://zapodaj.net/8052235b741ad.jpg.html

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2014, 17:45:07 »
Przy okazji zgłosiłeś siebie. Te wulgaryzmy były potrzebne?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 05, 2014, 19:02:13 »
Wybaczcie za późną reakcję, ale po prostu wcześniej nie miałem czasu na przeglądanie logów.

Mógłby ktoś ruszyć tyłki i patologie z serwera pobanować?
Mam na myśli całe to DTPL(czy jakoś tak)...

Dziękuję za zgłoszenie incydentu. Nie ma jednak potrzeby banowania całego klanu za przewinienie jednej osoby. W logach znalazłem przewinienia tylko jednego z nich, ale za to jest zbyt dużo powodów by skończyło się banem czasowym, więc niestety konieczny był perm. Pełna listę przewinień znajdziecie tutaj: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=4618.msg88357#msg88357

Tymczasem chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz:
(click to show/hide)

Rozumiem, że byliście mocno prowokowani przez najnowszego banitę tego serwera, jednak sami w ten sposób łamiecie jego regulamin. Tym razem tylko was upominam ze względu na sytuację, ale radzę powstrzymać język na przyszłość ...

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 10, 2014, 16:51:36 »

☛Trochę opóźnione info, ale od około miesiąca Prince17 nie sprawuje już funkcji administratora serwera. Ze względu na zbyt małą ilość czasu zrezygnował ze stanowiska. Dziękujemy za Twój cenny wkład i pomoc przy prowadzeniu serwera :)

☛Po drugie -> zapraszamy tych, którzy nie zdążyli zrobić tego w ciągu ostatnich lat (:P), aby dołączyli do tawernianej grupy Steam:
(Kliknij, aby przenieść się do grupy Steam)
Dzięki temu będziecie na bieżąco z wydarzeniami dotyczącymi tego serwera (system ogłoszeń).

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 28, 2014, 15:16:32 »

Nowym administratorem na okresie próbnym zostaje Drax.

W dalszym ciągu zachęcamy do dołączenia do grupy Tawerny "Four Ways" na Steam. Link w poście wyżej.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 15, 2014, 00:35:28 »

Filcefix i Rome zostają adminami z hasłem. Oznacza to, że również mają teraz dostęp do bazy serwera. Mogę więc sprawdzać logi, edytować zmiany, zarządzać banlistą i restartować serwer. Dodatkowo Filcefix zadba o mapy na serwerze ;)
Obaj mili Panowie z pewnością chętnie Wam pomogę w potrzebie :>

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 21, 2014, 22:54:16 »
Też bym chciał, ale mi wciąż nie pozwalają!

Offline Alpaka

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 53
  • MC Rhodok
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 22, 2014, 23:00:28 »
Witam,
Każdy chciałby czuć się bezpiecznie na naszym tawernianym serwerze, jednakże wielu jest tam graczy, którzy bestialsko 'teamkillują' swoich sojuszników, psując tymże wybrykiem prawilnym graczom zabawe i zniechęcając ich do użytkowania jakże to wspaniałego battleserwera. W związku z tym zgłaszam swą kandydaturę na 'admina na hasło'. Jako wielomiesięczny administrator serwera klanu Sword of Valor, szeryf tawerny, aktywny użytkownik serwera a także prawy i sprawiedliwy człowiek, zadbam o to aby nawrócić szkaradnych 'teamkillerów' na białą stronę gry, a jeżeli okaże się w tym bezsilny pozbawić ich możliwości użytkowania ów serwera na rzecz dobra innych graczy. Jako administrator obiecuje wywiązywać się ze swoich obowiązków oraz nie nadużywać praw administracyjnych.
Chciałbym również oświadczyć, że będąc na tym stanowisku miałbym wiele pomysłów na urozmaicenie atrakcji serwera.
Władze proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Pozdrawiam
Szeryf Tawerny i Wielkiej Republiki Zendaru, dowódca sekcji spadochroniarskiej
EddardStark
WARBANDOLOGIA 2 - najnowsza płyta Zakonu Templolów, najlepszej raperskiej grupy na Polskiej, a nawet światowej scenie warband. Zapraszam do słuchania.
MC Rhodok

http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=15625.0